Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: GO

  1. #11

    Domyślnie

    No to wszystko jasne. Robić fotki i analizować... Dzięki za odpowiedzi
    Pozdrawiam
    D70, N 18-70, N70-200 2.8 VR, 50 1.8, S 70-300 APO SM2, SB-800, LowePro Nova 5AW

  2. #12

    Domyślnie

    Drogi Władca Pixeli
    Niestety nie dziala M ani A
    Po przelaczeniu szkla na inna niz ta ostatnia przyslone i przelaczeniu aparatu w tryb M oraz A dostaje error
    Wiec z tego nici
    System Nikon i Quantuum
    W podpisie nie reklamujemy stron firmowych.

  3. #13

    Domyślnie

    Jak to nici?

    Przecież wtedy aby przymknąć przysłonę używasz drugiego pokrętła.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maroo
    Jak to nici?
    Przecież wtedy aby przymknąć przysłonę używasz drugiego pokrętła.
    Ale w takim układzie nie da się odczytać głębi ostrości z obiektywu

    Cytat Zamieszczone przez romejo
    Drogi Władca Pixeli
    Niestety nie dziala M ani A
    Po przelaczeniu szkla na inna niz ta ostatnia przyslone i przelaczeniu aparatu w tryb M oraz A dostaje error
    Wiec z tego nici
    Nie mam D70 więc zobaczyłem na internecie do instrukcji D70. Niestety we wszystkich obiektywach z CPU pierścień przysłony ma być ustawiony na najwyższy numer. Z obiektywami bez CPU można używać D70 tylko w M modzie i wynika że można wtedy używać pierścień przysłony.

    Jest to kolejny powód dla mnie aby zapomnieć o kupnie D70 czy D70s

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli
    Jest to kolejny powód dla mnie aby zapomnieć o kupnie D70 czy D70s
    Tyle że to raczej nie jest przypadłość tylko D70, a wszelkich korpusów, które sterują przysłoną i nie mają pomiaru z manualem.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #16

  7. #17
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony
    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli
    Jest to kolejny powód dla mnie aby zapomnieć o kupnie D70 czy D70s
    Tyle że to raczej nie jest przypadłość tylko D70, a wszelkich korpusów, które sterują przysłoną i nie mają pomiaru z manualem.
    tzn których syfraków?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    Cytat Zamieszczone przez szymony
    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli
    Jest to kolejny powód dla mnie aby zapomnieć o kupnie D70 czy D70s
    Tyle że to raczej nie jest przypadłość tylko D70, a wszelkich korpusów, które sterują przysłoną i nie mają pomiaru z manualem.
    tzn których syfraków?
    Nie nie tylko digitali, z np.F80 jest tak samo.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #19
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    to wiem, pytałem o syfraki
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #20

    Domyślnie

    a jest przeca taki magiczny guzior ... podglad głebi ostrosci

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •