No to wszystko jasne. Robić fotki i analizować... Dzięki za odpowiedzi![]()
Szukaj
No to wszystko jasne. Robić fotki i analizować... Dzięki za odpowiedzi![]()
Pozdrawiam
D70, N 18-70, N70-200 2.8 VR, 50 1.8, S 70-300 APO SM2, SB-800, LowePro Nova 5AW
Drogi Władca Pixeli
Niestety nie dziala M ani A
Po przelaczeniu szkla na inna niz ta ostatnia przyslone i przelaczeniu aparatu w tryb M oraz A dostaje error
Wiec z tego nici
System Nikon i Quantuum
W podpisie nie reklamujemy stron firmowych.
Jak to nici?
Przecież wtedy aby przymknąć przysłonę używasz drugiego pokrętła.
Ale w takim układzie nie da się odczytać głębi ostrości z obiektywuZamieszczone przez maroo
Nie mam D70 więc zobaczyłem na internecie do instrukcji D70. Niestety we wszystkich obiektywach z CPU pierścień przysłony ma być ustawiony na najwyższy numer. Z obiektywami bez CPU można używać D70 tylko w M modzie i wynika że można wtedy używać pierścień przysłony.Zamieszczone przez romejo
Jest to kolejny powód dla mnie aby zapomnieć o kupnie D70 czy D70s
Tyle że to raczej nie jest przypadłość tylko D70, a wszelkich korpusów, które sterują przysłoną i nie mają pomiaru z manualem.Zamieszczone przez Władca Pixeli
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
jesio nie dostalem skanera dlatego nie wyslalem .. :/
tzn których syfraków?Zamieszczone przez szymony
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Nie nie tylko digitali, z np.F80 jest tak samo.Zamieszczone przez ALF
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
to wiem, pytałem o syfraki![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
a jest przeca taki magiczny guzior ... podglad głebi ostrosci![]()
Skontaktuj się z nami