Pytanie będzie dla wielu z Was pewnie śmieszne, ale dla mnie jest nadal probleme. Wiem że są na to wzory ale przeliczanie przed zdjęciem może być troche niewygodne. Chodzi mi o dobranie przesłony jeżeli chce mieć głębię ostrości na głównym obiekcie i np jeszcze ok. 2 m za nim. Jest to jakoś szybko do przeliczenia czy tylko eksperymentalnie i doświadczenie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami