Cześć.
Zastanawiam się gdzie lepiej będzie założyć konto - strona będzie do fotorelacji z różnego rodzaju imprez.
Zależy mi na tym, aby była możliwość wstawienia zdjęć w formie galerii a nie pojedynczych fotek.
Dużo osób na tym forum ma konta na tych stronach, z tego co się orientuje są one darmowe(czy właściciele tych domen mają w planach skomercjalizować te strony?)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami