Szukaj
a ja wyjechałem na urlop, i nie wracam
A ja jestem.... juz myslalem, ze Szołtania przepadła.... jak Atlantyda
Łoo, rozruszało się towarzystwoPowitać
![]()
Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał
i żeś wystraszył większość
Yo!
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
shao nie mógł przytyć, gdyż shao jest małym chińskim człowieczkiemi pracuje za miskę ryżu...
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
Przytylem teraz troche bo mialem grype wiec glownie jadlem (przy okazji kaszlac). Ale zaraz wroce do mojej wyscigowej wagi wiec damy rade.
I to rozumiem! Forma ponad wszystko!
Powitać!
Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał
Skontaktuj się z nami