Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Dominika pilotażowo...

    tym razem tylko jedno..... co myślicie ??
    1.

  2. #2

    Domyślnie

    Liczyłem, że będzie coś o lataniu. Że może tunel arodynamiczny zbudowałeś w studio ! Generalnie nuda
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    No niestety jedyny związek z lotnictwem jakiego można by się doszukać to smiglo wentylatora którym dmychalem w modelke drugiej części sesji za co zresztą dziękuję właścicielowi tej maszyny

  4. #4

    Domyślnie

    Fotka bardzo mi się podoba! Modelka super zapolowała.
    Co do moich wścibskości odnośnie szczegółów:

    1. Jak to jest z brwiami? Czy kolor brwi na tej fotografii nie mówi przypadkiem "farbowane włosy"? Z punktu widzenia technicznego w fotografii pewnie niewielkie to ma znaczenie. Ale dla samej modelki może już mieć. Nie wspominając o jej wrednych kumpelach
    2. Paznokcie mogły być kolorem bliżej makeupu. Chyba byłoby deczko lepiej.
    Nikon D7000 | Sigma 18-50 EX DC MACRO HSM | Nikkor 10.5 AF Fisheye 2.8G | Sigma 70-200 2.8 APO HSM MACRO | Sigma 50 1.4 EX DG HSM

  5. #5

    Domyślnie

    mascar - dzieki
    jesli chodzi o brwi to sie nie wypowiem - nawet na to nie zwrociłem uwagi i teraz jak na to patrze to faktycznie chyba mogły by byc jasniejsze. Co do paznokci - to odwieczny problem umawianych sesji - to i tak szczescie ze modelka miała pomalowane paznokcie - bo jej kilka razy przed sesja przypominałem zeby ustaliła z wizazystką kto za nie odpowada - przewaznie miałem tak - modelka przyjezdzała na sesje z paznokciami niepomalowanymi liczac na wizazystkę...... a wizazystka nie miała w kuferku lakieru do paznokci - w sumie to mógłbym w postprocesie zmienic kolor tych paznokci .... ale .....

  6. #6

    Domyślnie

    A tam się przejmujesz
    Zawsze możesz dać klientce dwie wersje i niech sobie wybierze.
    Brwi rozjaśnij do takiego poziomu jak masz we włosach w cieniach czy tam półcieniach - np tak jak na prawo od oka.
    A do paznokci złap jakiś kolor z oczu i już
    Gdybyś się zdecydował na taki zabieg to podziel się wynikiem.
    Nikon D7000 | Sigma 18-50 EX DC MACRO HSM | Nikkor 10.5 AF Fisheye 2.8G | Sigma 70-200 2.8 APO HSM MACRO | Sigma 50 1.4 EX DG HSM

  7. #7

    Domyślnie

    Mi osobiście przypomina w tym kadrze i pozycji Monike Olejnik i mimo wersji sporo atrakcyjniejszej jakoś mi się nie podoba...
    D700 | D5100 | N18-35 | S20/1.8 | S35/1.4 | N35/1.8 | N50/1.4G | N50/1.8G | N85/1.8G | SB-700 | SB-400

  8. #8

    Domyślnie

    bardzo się podoba, obróbka, kolor, modelka - można byłoby odsłonić włosy i ukazać drugie oko, dłoń też mi nie pasuje, ale to akurat moja wizja i sądzę że też to analizowałeś, zresztą moja wizja niekoniecznie mogłaby się podobać, jest bardzo ładnie, pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    mascar - na pewno sie pochwale - tylko musze usiasc do pozostałych klatek z tej sesji
    Thunder_ - takie skojarzenie mi do głowy akurat nie przyszło - modelce chyba tez nie - ale dzieki
    bieniek - dzieki - mam jeszcze inne klatki z tej sesji na których widac w całości oczy i chyba bez ręki - jak tylko znajde czas na postproces to napewno sie tutaj pochwale

  10. #10

    Domyślnie

    kolor paznokci jednak zostawiłem , brwi tez nie ruszałem .....
    2.
    i jeszcze kilka z tego samego dnia...
    3.
    4.
    5.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •