Zapraszam do obejrzenia i ocenienia.
Szukaj
Zapraszam do obejrzenia i ocenienia.
Ostrość poza oczami, niestety, za ciemna prawa strona i troche zbyt czerwono jak dla mnie.
D90|D700|35|85|18-105|70-300|SB-700| |EM-5|12-50|45| |Manfrotto|MBPr 13"|
???? duzooo pracy..
ostrosci chybiona, kolor skory, no i swiatlo... brak plastyki.
Gdzieś już te zdjęcie widziałem... a może modelkę? :>
Ten ciasny kadr całkiem pasuje,niestety prawa strona wtapia się w tło postu - za ciemno.
Mógłbyś trochę skóre wygładzić oraz zdjąć czerwony kolor. Słońce świeci na prawą część twarzy a już na lewej ciemniej
(warto posiadać blendę albo obrócić się kilka stopni w bok tak aby promienie słoneczne padały na całą twarz - można też lampą ale jeżeli ktoś rozpoczyna przygodę z fotografią to najlepszym światłem jest światło dzienne)
Ogólnie fota w porządku - grunt to lubić to co się robi i brnąć dalej![]()
Nieważne czym - ważne jak!
Skóry wolę nie ruszać...
Skontaktuj się z nami