Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Iza c.d.

  1. #1

    Post Iza c.d.

    Zapraszam do obejrzenia i ocenienia.


  2. #2

    Domyślnie

    Ostrość poza oczami, niestety, za ciemna prawa strona i troche zbyt czerwono jak dla mnie.
    D90|D700|35|85|18-105|70-300|SB-700| |EM-5|12-50|45| |Manfrotto|MBPr 13"|

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2011
    Miasto
    BBa/Dublin
    Posty
    125

    Domyślnie

    ???? duzooo pracy..

  4. #4

    Post

    Cytat Zamieszczone przez BsK1 Zobacz posta
    ???? duzooo pracy..
    Jak ja uwielbiam takie komentarze.Eh....Proszę rozwiń myśl.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2011
    Miasto
    BBa/Dublin
    Posty
    125

    Domyślnie

    ostrosci chybiona, kolor skory, no i swiatlo... brak plastyki.

  6. #6

    Domyślnie

    Gdzieś już te zdjęcie widziałem... a może modelkę? :>
    Ten ciasny kadr całkiem pasuje,niestety prawa strona wtapia się w tło postu - za ciemno.
    Mógłbyś trochę skóre wygładzić oraz zdjąć czerwony kolor. Słońce świeci na prawą część twarzy a już na lewej ciemniej
    (warto posiadać blendę albo obrócić się kilka stopni w bok tak aby promienie słoneczne padały na całą twarz - można też lampą ale jeżeli ktoś rozpoczyna przygodę z fotografią to najlepszym światłem jest światło dzienne)
    Ogólnie fota w porządku - grunt to lubić to co się robi i brnąć dalej
    Nieważne czym - ważne jak!

  7. #7

    Post


    Skóry wolę nie ruszać...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •