Czy fotografowanie przez ok. 2-3 godziny w temperaturze minimalnej -5C - może uszkodzić aparat?
Wiem że instrukcji jest napisane by pracował w temperaturze powyżej 0 stopni. Jak to rozwiązujecie?
Słyszałem by trzymać aparat pod kurtką - w czasie gdy zdjęć nie robię.
To mają być moje pierwsze fotki zimowe.
Z góry dziękuję i pozdrawiam Marek
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami