Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylwiusz
    A kiedy ma byc ten plenerek? Chyba cus przegapilem
    Prosze
    Kod:
    Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilność z nową wersją forum.
    pozdrawiam Sebastian

  2. #12

    Domyślnie

    Będzie ktos miał ten obiektyw na zlocie?? Bardzo chętnie bym go poogladał on-line
    Tak będę miał, ale jak chcesz on-line to mogę podłączyć kamerę internetową

  3. #13
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    czy ta Sigma nie jest troche za ciężka do D70 ? ktos pisał że sprawia wrażenie jakby miała zaraz wyrwać bagnet z korpusu

    pzdr

  4. #14

    Domyślnie

    W takich szklach pytanie powinno stawiac sie odwrotnie. Czy nie za lekki ten korpus Podpieramy wszak szklo

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    czy ta Sigma nie jest troche za ciężka do D70 ? ktos pisał że sprawia wrażenie jakby miała zaraz wyrwać bagnet z korpusu

    pzdr
    A widziales kiedys, zeby ktos majac tak duze i ciezkie szklo, trzymal calosc tylko za korpus??? Jesli nie to spij spokojnie - prawa reka operujesz korpusem, lewa podtrzymujesz obiektyw i problem z glowy
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

  6. #16
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    pytam tylko teoretycznie nie miałem tak ciezkiego szkala w rece podpietego do D70, np. przy zmianie jakiejs funkcji gdy trzeba uzyc obu rak i nie ma mozliwosci podtrzymywania szkła - czy nie dojdzie wtedy do wyrwania szkła z bagnetem z korpusu??


    pzdr

  7. #17

    Domyślnie

    Ja mam opracowany ruch rak. Opieram korpus obiektywu na przedramieniu i krece czym chce To trzeba wycwiczyc. Bardzo dobrze ze pytasz bo moze byc roznie...

  8. #18

    Domyślnie

    Ja to mam problem - próbowaliście focić obiektywem wielkości mojego wiadra z ręki, nawet dociśnięcie łokcia w okolicy biodra na niewiele się zdaje
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •