Koledzy, ciekawostka, a moze i teoria spiskowa. Pamietacie te historyjki o zaprogramowaniu naszych pralek/lodowek/inne sprzetu agd/rtv na zepsucie sie wedlug schematu fatal-error = okres gwarancji + 1 dzien?
U mnie w D300 chyba jest to samo. Nie wiem dlaczego, ale nagle wszystkie gumy, jak jeden mąż, zaczęly się odklejać. Nawet te nie dotykane. Co ciekawe, trzyma sie tylko na na oryginalnym gripie. Reszta spuchla, wybrzuszyla sie i odlazi. Na liczniku bedzie juz ok. 130 tys. klapniec, a wiec blizej niz dalej do deklarowanych 150 tys. cykli.
Ciekawe...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami