Close

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 137
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Powiedzcie mi. Jak można nie mieć naszego kalendarza?
    Myślę, że nikt tego nie wie i nie odpowie Ci na to pytanie. Oby

    Ja jutro odbieram 2 egz. osobiście ze sklepu w Warszawie.

  2. #32

    Domyślnie

    Ja również jutro odbieram swój egzemplarz. Nie wyobrażam sobie nic innego na ścianie w biurze. A to że jest w BW robi go wyjątkowym i wyróżniającym się od pozostałych.

  3. #33

    Domyślnie

    Mnie style B&W bardzo pasuje. Niestety jestem (upraszczając całą sprawę) przeciwny publikacji zdjęć typu "Lipiec", więc w tym roku z przykrością spasuję.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  4. #34

    Domyślnie

    ... widzę, że liczba malkontentów zaczyna po woli zbliżać się do średniej krajowej
    Powiem jedynie, że mnie się podoba, ... b&w, biała ramka,... i to, że jest. Pozdrawiam

  5. #35

    Domyślnie

    Szkoda, że niektórzy z nas srają we własne gniazdo ... no ale coż z drugiej strony każdy ma własne zdanie i własny gust. Mi osobiście BW odpowiada i to bardzo nawet bardziej niż kolorowe kalendarze właśnie dla tego, że jest inne niecodzienne a przy okazji znakomite .

    W każdym razie uczmy się kochać kalendarze, bo tak szybko się zmieniają

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kappa Zobacz posta
    Szkoda, że niektórzy z nas srają we własne gniazdo ... no ale coż z drugiej strony każdy ma własne zdanie i własny gust. Mi osobiście BW odpowiada i to bardzo nawet bardziej niż kolorowe kalendarze właśnie dla tego, że jest inne niecodzienne a przy okazji znakomite .

    W każdym razie uczmy się kochać kalendarze, bo tak szybko się zmieniają
    Jak się komuś nie podoba to niech nie kupuje. Proste rozwiązanie.

  7. #37

    Domyślnie

    Kochani, nawet nie wiecie jak ja się cieszę że są odmienne zdania. To tak jak z kalendarzem Pirelli i Lavazz'ą Za każdym razem coś zmieniają i opinie są podobne. To co ich wyróżnia to fakt że mimo narzekania, wszyscy je chcą mieć. tak, wiem że część jest darmowa

    Co do logo cyfrowych. Dzięki temu że jest tam to logo dystrybucja jest mega profesjonalna, ja jestem uwolniony od wysyłek, a Wy macie swój kalendarz w chwilę po zamówieniu. Jeśli nie domyślacie się jak wyglądała dystrybucja którą ja robiłem, to mogę wam napisać tylko tyle że przez 2 miesiące, przypominam końca i początku roku, praktycznie codziennie jeździłem na pocztę główną w Łodzi.

  8. #38
    Oszczędny w słowach Konto PREMIUM
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    8

    Domyślnie

    Szanowni Państwo,

    Z uwagi na rozmiar kalendarza, który wraz z opakowaniem wynosi 49x69 cm, prosimy o nie składanie zamówień z formą dostawy poprzez paczkomaty.

    Przesyłka taka nie zmieści się do skrytki w paczkomacie (zgodnie z informacją firmy InPost rozmiar nie może przekraczać 41x64 cm), a nie chcielibyśmy ryzykować by paczka była upychana i zaginana.

    W sprawie zamówień które już zostały złożone, będziemy kontaktować się w celu ustalenia adresu, na który będziemy mogli wysłać kalendarz kurierem.

  9. #39

    Domyślnie

    A ja sprobuje kupic w tym roku ponownie

    Problem tylko z wysylka do Australii. Czy ktos bylby w stanie kupic dla mnie kalendarz i przeslac go do Australii? Oczywiscie pokrywam wszelkie koszta (PayPal).

    PROSZE
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  10. #40

    Domyślnie

    Przy okazji, bardzo proszę pozostałych trzech autorów którzy jeszcze nie przysłali mi danych do wysyłki. Kalendarze autorskie wysyłam ja

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •