Close

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 137
  1. #11

    Domyślnie

    jaka jest jego wielkość - bo jakoś nie znalazłem?

    A mi się podoba...
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

  2. #12

    Domyślnie

    Dokładnie pamiętam te rozmowy z ub. roku. Też się niektórym nie podobał Decyzja o tym że z każdym rokiem coś innego zapadła już po drugim kalendarzu. Mnie obecny się podoba. Jest inny ale żaden nikoniarz nie powinien narzekać na zdjęcia a już nie wspomnę że nie powinien z niego rezygnować. To nasz kalendarz. Zdjęcia są nasze, projekt nasz, emocje nasze Ja, podobnie jak poprzednie kalendarze mam i mimo że noszę się z tym zamiarem już od dawna, teraz zawieszę na ścianach wszystkie zdjęcia z dotychczasowych edycji.

    Co do ceny. Z tego co pamiętam w ub. roku kosztował 43 złote. Dopiero końcówki wyprzedawaliśmy "po cenie - 37 złotych").

    Wielkość: 65/39 cm.

  3. #13

    Domyślnie

    Admin trafił w sedno - co roku jakaś zmiana. B/W jest generalnie dobrym pomysłem, z jednym wyjątkiem. Jak pamiętam barwy na zdjęciach autora "październikowego", to chcę napisać "tu się prosi o kolor"
    Format dobry, dzięki niemu zawiśnie w moim ulubionym miejscu
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  4. #14

    Domyślnie

    B&W fajne - podoba mi się. od dawna był na to pomysł i cieszę się, że wreszcie ktoś się "odważył"
    Ja mam inne pytanie - gdzie i kiedy było głosowanie/zgłoszenia itd?
    Pytam bo w tym roku temat mi uciekł kompletnie (szkoda bo b&w to akurat miałem kilka fajnych) i nigdzie nie mogę odnaleźć.
    Z5; Voigt15; N35/1.8S; Vil85/1.8; SB700; Statywy; torby; plecaki itd.itp

  5. #15

    Domyślnie

    W tym roku wybraliśmy z działu "the-best".

    Jak pamiętam barwy na zdjęciach autora "październikowego", to chcę napisać "tu się prosi o kolor"
    Tu miałem te same wątpliwości ale gdyby nie cz/b w ogóle by się nie pojawiło

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta
    Ja mam inne pytanie - gdzie i kiedy było głosowanie/zgłoszenia itd?
    Nie było

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Nie było
    Serio?! ........... powiedz, że jaja sobie ze mnie robisz
    Z5; Voigt15; N35/1.8S; Vil85/1.8; SB700; Statywy; torby; plecaki itd.itp

  8. #18

    Domyślnie

    BW - nie podoba mi się

    A system płatności na cyfrowe.pl to jakaś paranoja. Kartą wywala bład a szybkim przelewem to chyba trzeba być skończonym kretynem by pełne loginy i kody autoryzacyjne podawać na stronie innej niż własnego banku. Ręce opadają.

  9. #19

    Domyślnie

    Cyfrowe.pl? Hmm, juz wczesniej domyslalem sie, ze to Oni mogą kupic nikoniarze.pl...

    Moze mam racje, moze to tylko teoria spiskowa... Czas pokaze...



    Ale duzo tych kropek. Prosze, oto kolejne ................................

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta
    Serio?! ........... powiedz, że jaja sobie ze mnie robisz
    serio

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •