Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Aleksandretta obrożna

    Witam,
    Kilka zdjęć ptaka, którego nie powinno w Polsce być a jakimś cudem przystosował się do naszego klimatu. Co prawda w Anglii, Holandii czy Niemczech też występują ale jakby nie patrzeć tam jest klimat "nieco" łagodniejszy.

    1.

    2.

    3.

    4. Bonus - "Zdrowie wasze!"

    Pozdrawiam


    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  2. #2

    Domyślnie

    O kurcze.. to żeś nieźle trafił
    Zdjęcia rarytas.. ale ostatnia najbardziej się podoba, ze względu na "pozę z szyszką" - pozazdrościć takiej modelki ^^
    Nieważne czym - ważne jak!

  3. #3

    Domyślnie

    Kamilu, kadry, modelka, bliki i jakość jak zwykle bdb.

  4. #4

    Domyślnie

    Pięknie pięknie ! Z drugiej strony, ludzie nie przestana mnie zadziwiać. Odrobinę odpowiedzialności nikomu nie zaszkodzi.
    M.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja kupuje dwójke - fajne rozłożenie swiatla i blikow. I dobra poza ptaka. I na dole gałązka wychodząca z GO

  6. #6

    Domyślnie

    Jak na reportaż to kolejność nie taka Kamil. Kupuję bonus bo - bo jedynie to zdjęcie jest opowieścią o niecodziennym ptaku, w niecodziennych warunkach dla niego jak i dla nas patrzących.Może ciut bym zgasił ten śnieg z lewej strony bo trochę wali po oczach i dał więcej ,,śnieżnej" góry Pozostałe zdjęcia to już ,,obrazowanie" samego ptaka w ,,środowiskowym bałaganie" który tak lubię 1 - żeby nie było że kadzę - piękne zdjęcie jednak bym wzmocnił minimalnie kontrast na ptaku bo na mój gust tło jest za mało cofnięte w stosunku do tematu głównego - szczegół, kolorystyka, tonalność na upierzeniu ok z zastrzeżeniem kontrastu, który wzmocniłby plastykę zdjęcia - tło fantastyczne szczególnie ta zielonkawa zgaszona plama . 2- ufff - to jest to - szczegół, kolorystyka, tonalność, tło, i świetne proporcje w kontrastach planów ale - ale wolałbym kadr poziomy 3- nie napiszę, że to najsłabsze zdjęcie w całej serii bo to oczywiste, ale nie wyobrażam sobie tego reportażu bez tego zdjęcia więc nie ma sensu wdawać sie w jakąś głębszą ocenę.
    Czy to już gatunek wpisany na polską listę gatunkową ??? ) Napisz coś więcej o tej sesji ,o tym ptaku, czy bardzo płochliwy, co jada w naszych warunkach oprócz orzechów
    pozdrawiam
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Mariusz, nie jest wpisana na listę gatunkową. Zamieszkuje bardzo gęsty zagajnik świerkowo jodłowy, także robienie jej zdjęć nie należy do łatwych zadań. Jest bardzo nieufna w stosunku do człowieka, inne ptaki rozpoznają jej lot jako drapieżnika i od razu chowają się w krzaki. Pokarm to orzechy i owoce. Co ciekawe, podobno gdy jest dobrze odżywiona to nasze mrozy jej nie straszne
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  8. #8

    Domyślnie

    a może ona komuś kiedyś uciekła , lub została wypuszczona przed wakacjami bo była niewygodna
    ale jak dzielnie znosi nasze mrozy to brawo szkoda , że taka samotna

    1 bardzo mi się podoba , pewnie było by lepiej bez dolnej gałązki wychodzącej z lewej strony
    bonus - też fajny

  9. #9

    Domyślnie

    Z moich ustaleń wynika, że jest co najmniej 6 zimę u nas, na wolności. W zeszłym roku zaczepił mnie pijak i opowiadał o papudze a ja mu nie uwierzyłem
    Jeżeli jest dobrze odżywiona to mrozy nie stanowią dla niej problemu. Jedyny jej problem to potencjalny brak pokarmu
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  10. #10

    Domyślnie

    Dla mnie kadrowo 2, ale bonus jako pokazanie egzotyka w zimie dobrze go oddaje.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •