Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie FSO Syrena 105 Bosto

    Witam
    Cyt. znajomego.
    "Pamiętam czasy, gdy takie pojazdy po zatankowaniu podwajały wartość))) Obecnie z racji wyginiecia nabrały juz chyba wartości zabytkowej i pewnie cena wzrosła..."
    1
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez _13_jacek ; 06-12-2012 o 22:30

  2. #2

    Domyślnie

    Fajnie wyszło. Wyglada jak HDR.
    Trochę może za mało gory.

    Pozdr.
    Nikon System

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2011
    Miasto
    BBa/Dublin
    Posty
    127

    Domyślnie

    zdecydowanie za malo gory.

  4. #4

    Domyślnie

    z hdrem jest tak że powinno go nie być widać, a tu niestety. ogólnie za ciasno, ale ten szronik dodaje na metaliku smaku . brak znaczka FSO no i mam wrażenie że błotniki do góry wypęczniały?

  5. #5

    Domyślnie

    Tak wiem, że ciasno, ale nie dało rady inaczej pokazać (przeszkadzajki). I tak napracowałem się gumką, po lewej stronie stał inny samochód.
    HDR, jeszcze niedawno zafascynowany byłem radioaktywnym ale już mi przeszło(chyba). Najfajniejsze jest to, że do obróbki użyłem SNS-HDR Lite, Picasa i IrfanView. Nie mam głowy ni kasy na profesjonalne programy. Błotniki może i wypęczniały bo zrobione szerokim kątem kita. Bardzo, mi podobają się zdjęcia robione ultra szerokim kątem ale jak się niema co się lubi...

  6. #6

    Domyślnie

    Dla mnie bomba. Kadr idealny. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to bardzo wyraziste odbicie latarni na masce - 5 sekund w PS i można ją usunąć.
    ...

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Białystok
    Posty
    91

    Domyślnie

    kadrowanie mi nie pasuje, obróbka co kto lubi

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2012
    Miasto
    Northallerton, UK
    Posty
    24

    Domyślnie

    Auto super, pamiętam resztki zywota paru sztuk z dzieciństwa, szkoda ze nie masz więcej zdjęć,
    Zdjęcie samo w sobie fajne ale jak pisał poprzednik kadrowanie jest kiepskie ze względu ze nie ukazuje tego "Bosto" aut było niewiele i fajnie było by podkreślić wyjątkowość Bosto w śród zwykłych syren.
    jes zbyt wiele pięknych widoków żeby robić im zdjęcia kalkulatorami... _[[]:::]
    |D50|Nikon18-55 F 3.5-5.6|
    ------------| SZUKAM MEGA TANIEJ STAŁKI |-----------

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •