Jest teraz w promocji w sklepie Ole, Ole to to samo co EURO AGD, ale nie o tym
Wyposażony dość ciekawie, chciałem kupić dla rodziców bo maja stary TV. Może ktoś ma taki, albo coś poleci w tej cenie 100-120 zl
W ogóle to co to się wyrabia. Nie ma markowych dekoderów tylko jakieś m,anty, Wiwy ect.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami