Witam,
Posiada może ktoś z was torbę Mekko, albo chociaż miał ją przez dłuższy czas w ręku?
Cena wydaje sie bardzo rozsądna, poza tym ten całkowicie nie fotograficzny wygląd.
Mnie zainteresował ten model http://www.fotto.lublin.pl/index.php...=show&itemid=3 byłbym wdzięczny za informację co można tak naprawdę do niej zmieścić.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami