Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Jastrząbki w akcji ..

    F-16 - niski przelot nad pasem w Poznaniu ( ćwiczą podejście ILS )
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drakenus77 Zobacz posta
    F-16 - niski przelot nad pasem w Poznaniu ( ćwiczą podejście ILS )
    Czyli Instrumenal Landing System?

    Zdjęcie ładne, chociaż tego nieba szkoda...
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  3. #3

    Domyślnie

    Ta Twoja VR-ka spoko się spisuje.

  4. #4

    Domyślnie

    Troche jak dla mnie za ciasno kadrujesz. Ale to moje widzimisie bardziej chyba. Szkoda ze niebo bylo takie jakie bylo, malo kolorow. To pelna klatka?

    Masz moze jakies zdjecie F16 (czy innego) w locie z duza predkoscia zrobione 70-300VR?
    Pytam, bo robilem kiedys zdjecia na dniach otwartych w Spangdahlem. Mialem starego i powolnego Tamrona 100-300. Stalem 100-200m od pasu startowego nad ktorym latal F16 (nie robil figur tylko przelatywal z duza predkoscia wzdluz pasa). Wyniki byly powiedzmy w miare (jak na moje mozliwosci utrzymania stabilnie puszki z obiektywem i predkosc Tamrona). Chcialbym zobaczyc jak takie zdjecie wyjdzie z VR.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megazordon Zobacz posta
    Czyli Instrumenal Landing System?

    Zdjęcie ładne, chociaż tego nieba szkoda...
    też bym wolał słoneczko z chmurkami .. niestety zastałem lekką mgłę z dużym zachmurzeniem .. Jestem w szoku że w ogóle wyostrzył... to była chwila moment .. wybiegłem z auta i doleciałem do płotu
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawl_s Zobacz posta
    Troche jak dla mnie za ciasno kadrujesz. Ale to moje widzimisie bardziej chyba. Szkoda ze niebo bylo takie jakie bylo, malo kolorow. To pelna klatka?

    Masz moze jakies zdjecie F16 (czy innego) w locie z duza predkoscia zrobione 70-300VR?
    Pytam, bo robilem kiedys zdjecia na dniach otwartych w Spangdahlem. Mialem starego i powolnego Tamrona 100-300. Stalem 100-200m od pasu startowego nad ktorym latal F16 (nie robil figur tylko przelatywal z duza predkoscia wzdluz pasa). Wyniki byly powiedzmy w miare (jak na moje mozliwosci utrzymania stabilnie puszki z obiektywem i predkosc Tamrona). Chcialbym zobaczyc jak takie zdjecie wyjdzie z VR.
    z dużą ... raczej nie jedynie startującego "benka" ,chociaż czekaj mam efy jak się bawiły nad lotniskiem w krzesinach, niestety są małe ale obiektyw ze spokojem wyrabiał ..zresztą sigma 70-300 apo dg(pod kanona) wyrabia na szybkich przelotach a nikorki mają o wiele szybszy i celniejszy AF. Co do tej foty to był max czyli 300mm i dość sporo wycięte
    co nie ukrywam widać
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  7. #7

    Domyślnie

    ten drugi zepsuty, widać że ciągną go na lince

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •