Nie wyróżniłbym żadnego. Wszystkie są przemyślane i oryginalne. Świetna kolorystyka.
Szukaj
Nie wyróżniłbym żadnego. Wszystkie są przemyślane i oryginalne. Świetna kolorystyka.
D700 | D5100 | N18-35 | S20/1.8 | S35/1.4 | N35/1.8 | N50/1.4G | N50/1.8G | N85/1.8G | SB-700 | SB-400
Jak dla mnie, perspektywa 'na loda' jest zdecydowanie przeeksploatowana. Podobnie jak bokeh. Ale na jedynce wyszło coś bardzo ciekawego i tutaj niezbyt często spotykanego - nieostre oczy. Bardzo mnie to zdjęcie przyciąga, bo ma w sobie taką naturalną miękkość, co w połączeniu z kolorami czyni je bardzo ciekawym. Zwróciłem na to uwagę, bo zdjęcie ładowało mi się dość wolno. Podobało mi się aż do podbródka, a cała reszta kompozycji poniżej, nawiązując do pierwszego zdania, niezbyt oryginalna i już przejedzona - rozczarowuje. Jest jednak smaczek.
Ostatnio edytowane przez Kartofelinder ; 15-12-2012 o 17:26
Skontaktuj się z nami