Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Monique

  1. #21

    Domyślnie

    Nie wyróżniłbym żadnego. Wszystkie są przemyślane i oryginalne. Świetna kolorystyka.
    D700 | D5100 | N18-35 | S20/1.8 | S35/1.4 | N35/1.8 | N50/1.4G | N50/1.8G | N85/1.8G | SB-700 | SB-400

  2. #22

    Domyślnie

    Jak dla mnie, perspektywa 'na loda' jest zdecydowanie przeeksploatowana. Podobnie jak bokeh. Ale na jedynce wyszło coś bardzo ciekawego i tutaj niezbyt często spotykanego - nieostre oczy. Bardzo mnie to zdjęcie przyciąga, bo ma w sobie taką naturalną miękkość, co w połączeniu z kolorami czyni je bardzo ciekawym. Zwróciłem na to uwagę, bo zdjęcie ładowało mi się dość wolno. Podobało mi się aż do podbródka, a cała reszta kompozycji poniżej, nawiązując do pierwszego zdania, niezbyt oryginalna i już przejedzona - rozczarowuje. Jest jednak smaczek.
    Ostatnio edytowane przez Kartofelinder ; 15-12-2012 o 17:26

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •