Od paru miesiecy mam problem z Nikonem D70.W trakcie robienia zdjec aparat sie blokujez hasłem FOR,czesc zdjec sie nie otwiera,aparat nie robi zdjec dalej w rezultacie czesc zdjec jest uszkodzona mimo odzysku w kompie przez recover.Przed taką awarią wszystko sie normalnie otwiera.Sprawdzałem rózne karty i na kazdej sie tak dzieje.Miał ktos podobny numer?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami