Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Modelinka w trawach

    Takie jedno z ostatniego spaceru.


  2. #2

    Domyślnie

    w pierwszej chwili pomyślałem czemu tak szaro ale jednak mi to pasuje bardzo fajna fota!
    tylko trochę duża
    D780|17-35|35|50|85

  3. #3

    Domyślnie

    1300 postów i nie wie jaki jest regulaminowy rozmiar zdjęcia?...

    Śliczna Księżniczka

  4. #4

    Domyślnie

    Hmm, dziękuję
    Zdjęcie ma przecież 1280x844px??

  5. #5

    Domyślnie

    Piekne zdjecie,tylko przeszkadza mi jednak ten badyl przed modelka.Kolory naprawde superek
    Gratulki.

  6. #6

    Domyślnie

    Dopiero na ekranie 22" widzę bez "machania" zdjęciem na ekranie...
    Faktycznie, nieco buro jest - trawy późno jesienne, dziewczynka ma popielaty płaszczyk. Szkoda, że nie ma na sobie żadnego elementu ubrania, które kolorystycznie przełamałoby tę powszechną szarość. Nawet czerwien ust jest za mała. Ok, to dziecko, ale przez to zdjęcie jest dla mnie bure. No i ten badyl.

  7. #7

    Domyślnie

    Eee tam, miało być w takiej tonacji i już. Co do badyla się zgodzę, też mnie trochę drażni, ale jak to z dzieckiem, ciężko ustawiane zdjęcie zrobić.

  8. #8

    Domyślnie

    Badyla mogłoby nie być, ale tonacja mi odpowiada. Podoba się!

  9. #9

    Domyślnie

    Tonacja ogólnie bardzo ładna,ale kolor skóry zbyt siny jak dla mnie.
    I am a Nikon girl

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •