Takie jedno z ostatniego spaceru.
Szukaj
Takie jedno z ostatniego spaceru.
w pierwszej chwili pomyślałem czemu tak szaro ale jednak mi to pasujebardzo fajna fota!
tylko trochę duża![]()
D780|17-35|35|50|85
1300 postów i nie wie jaki jest regulaminowy rozmiar zdjęcia?...
Śliczna Księżniczka![]()
Hmm, dziękuję
Zdjęcie ma przecież 1280x844px??
Piekne zdjecie,tylko przeszkadza mi jednak ten badyl przed modelka.Kolory naprawde superek
Gratulki.
Dopiero na ekranie 22" widzę bez "machania" zdjęciem na ekranie...
Faktycznie, nieco buro jest - trawy późno jesienne, dziewczynka ma popielaty płaszczyk. Szkoda, że nie ma na sobie żadnego elementu ubrania, które kolorystycznie przełamałoby tę powszechną szarość. Nawet czerwien ust jest za mała. Ok, to dziecko, ale przez to zdjęcie jest dla mnie bure. No i ten badyl.![]()
Eee tam, miało być w takiej tonacji i już. Co do badyla się zgodzę, też mnie trochę drażni, ale jak to z dzieckiem, ciężko ustawiane zdjęcie zrobić.
Badyla mogłoby nie być, ale tonacja mi odpowiada. Podoba się!
Tonacja ogólnie bardzo ładna,ale kolor skóry zbyt siny jak dla mnie.
I am a Nikon girl
Skontaktuj się z nami