Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: skrzydlate...

  1. #1

    Domyślnie skrzydlate...

    Moje pierwsze podejście do ich "złapania", są szybkie, przekorne i sprytne. Może ujęcie nie jest wysokich lotów, słabe światło było tego dnia, poza tym kryją się pod daszkiem a tam ciemno... Zastanawiam się jak sobie pomóc ze światłem, aby mieć krótsze czasy...Zrównoważenie światła jasnych brzózek ze "złodziejkami" pod daszkiem też do łatwych zadań nie należy, muszę obmyślić technikę na jakieś sprytne doświetlenie. Co o tym myślicie ?

    Nikon i podróże ...


  2. #2
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    A dlaczego uparłeś się na ten daszek? czy jak postawisz z boku budki patyk przyniesiony z lasu myślisz ze nie będą na nim siadać? Zapewniam Cie ze tylko kwestia czasu gdy zaroi się na nim od sikorek, a odbiór zdjęcia nieporównywalny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •