Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Bombaj

  1. #31

    Domyślnie

    Tak samo chętnie oglądamy Polskę w zachodnich mediach: Przejeżdża pijany, brudny chłop bez zębów w kufajce wozem z koniem obok monopolowego mijając innych takich samych chłopów w podobnym stanie - to złe podejście. Polska wieś już tak nie wygląda.

    Ale z tego co widzę to jesteś świadomy turysta - i bardzo dobrze. Wejdź w interakcję i zrób dobry reportaż. Powodzenia!
    red light, dark room...

  2. #32

    Domyślnie

    Mniejsze znaczenie ma to jakim aparatem będziesz pstrykał zdjęcia. W slumsach i tak będziesz wyglądał jak Prime Minister. Każdy będzie Cię widział z daleka. Możesz wysiąść z taksówki, przejść się jak święta krowa po terenie i napstrykać zdjęć ( raczej entuzjazmu nie wzbudzisz , a może nawet wrogość).
    Możesz też wynająć lokalnego kolesia (riksiarze wiedzą wszystko) i wgłębić się nieco w klimat. Mając tłumacza nawiążesz łatwiej kontakt. Nasz riksiarz (rowerowy) był znany przez wszystkich. Wchodziliśmy do domów, zaglądaliśmy ludziom do kuchni. Na pieszo, bez rikszy. Traktowano nas jak swoich (a w zasadzie nie nas tylko tego kolesia, bo my nadal jako Prime Minister i Prime Ministra.
    W zasadzie mogliśmy focić co chcieliśmy, trochę żal , że mieliśmy za mało czasu. (aha -to w biednych dzielnicach Madurai , a nie Bombaju).
    Myślę , że jeśli wejdziecie przez zaskoczenie i z kimś "swoim" to nikt nawet nie zdąży pomyśleć , że dobrze by było Was skroić. Jak będziesz chciał tam pomieszkać , to może ktoś znajdzie czas , żeby się Tobą "zaopiekować". Oby nie...

    Ps. Aha - wianuszek dzieciaczków , które będą się za Wami wlec sprawi , że nie masz szans być niewidzialnym.
    Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
    Prawe
    Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/

  3. #33
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    dobra bilety kupione .. hotel zarezerwowany i tu wielkie dzięki dla Doktor z naszego forum bardziej znanego w AO za namiary na hotel i doradztwo ... (mam cicha nadzieje ze po powrocie tez będę mu dziękował za ten hotel ) i w lutym wylot ...

  4. #34

    Domyślnie

    Spoko. I tak cię porwą, sprzedadzą w jasyr a potem zjedzą. A kobietę, która z tobą jedzie porwą i będę trzymali dla ozdoby (jeśli jest blondynką), albo zjedzą. Mnie nie zjedli, bo jestem chydy, żylasty, niewegetariański, palę, piję i przeklinam. Bali się, że takie mięso może zaszkodzić. Mojej żony też nie zjedli, ale nie wiem czemu.
    Ostatnio edytowane przez doktor ; 09-12-2012 o 13:20
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  5. #35
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    kurna ja nie pije i nie palę nie jestem chudy ani żylasty ... może czas się nauczyć tych pierwszych dwu ...

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •