Czy są tu jacyś wirtuozi "fotomuzyki"?? tzn 2in1 jak w temacie.
Jeśli tak to na czym gracie?(granie na nerwach też się wlicza - bo też to robie)
Zaczne od siebie..
Wiosła:
-Epiphone(elektryczna)
-Ibanez(akustyk)
-Yamaha 4 strunówka (basia) - niestety już nie długo oddaje w inne ręce![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami