Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ie 9

  1. #1

    Domyślnie Ie 9

    Witam,
    I o co chodzi... powy|szy tekst mówi wszystko, nie mog poprawnie nic napisa , polskie trzcionki znikBy :
    (cholera mnie ju| bierze, kombinowaBem na ró|ne sposoby i nic.
    Wklei mog ale pisa ju| nie , Koledzy pomó|cie, plis !!!




    I o co chodzi ,,, powyższy tekst mówi wszystko, nie mogę poprawnie nic napisać, polskie trzcionki znikły cholera mnie już bierze , kombinowałem na różne sposoby i nic .
    Wkleić mogę ale pisac już nie , Koledzy pomóżcie, plis!!!

    Proszę nie pisać zmień przeglądarkę , temat dotyczy tylko IE9
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Masz zainstalowane dodatkowe jezyki (uklady klawiatur) w Windowsie? Sprawdz czy Ci IE nie zmienia z automatu na cos co nie jest polska klawiatura.

    I czcionki, a nie trzcionki

  3. #3

    Domyślnie

    SprawdĽ w ustawieniach przegl±darki jakie jest domy¶lne kodowanie znaków - powinno być Windows-1250 lub UTF-8

    Edit:
    no właśnie sam na zmieniałem i taki efekt...

    Miało być:
    Sprawdź w ustawieniach przeglądarki jakie jest ustawione kodowanie znaków - powinno być Windows-1250 lub UTF-8
    Ostatnio edytowane przez GonzoG ; 17-11-2012 o 18:10
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #4

    Domyślnie

    Nie mam innych jezykow jest tylko polski, nie mam Windows-1250 a na UTF-8 jest jeszcze wiekszy kibel

    ps. sorki za orta
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  5. #5

    Domyślnie

    Tutaj mial koles podobny problem http://forum.gazeta.pl/forum/w,34,27...enic_.html?v=2
    tylko ja nie mam Google Toolabr
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  6. #6

    Domyślnie

    łłłłłżżżśśććććęęęę

    Panowie dzięki za chęć pomocy , ale już rozwiązałem problem
    Problem był w dodatku , jeszcze nie wiem jakim bo wyłączyłem trzy
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  7. #7

    Domyślnie

    Już wiem !
    Dodatek "Logitech Flow Scroll" to ścierwo bruździło w IE9

    Jeszcze raz dzięki
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert_P Zobacz posta
    Nie mam innych jezykow jest tylko polski (...)
    Klawiatura nie ma znaczenia... tylko ustawienia przeglądarki


    Cytat Zamieszczone przez Robert_P Zobacz posta
    nie mam Windows-1250 a na UTF-8 jest jeszcze wiekszy kibel
    ... jak zwykle MS musiał sobie inaczej ponazywać... Kodowanie: Środkowoeuropejski (Windows), choć najlepiej mieć ustawione na automat.
    Jeśli zmiana kodowania nie pomoże, to znam świetne rozwiązanie - w IE 9 u góry po prawej jest taka ikonka z "x" - chyba jedyna, która działa (choć pamiętam, że i z tym miałem kiedyś problemy)...
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •