Witam,
I o co chodzi... powy|szy tekst mówi wszystko, nie mog poprawnie nic napisa , polskie trzcionki znikBy :
(cholera mnie ju| bierze, kombinowaBem na ró|ne sposoby i nic.
Wklei mog ale pisa ju| nie , Koledzy pomó|cie, plis !!!
I o co chodzi ,,, powyższy tekst mówi wszystko, nie mogę poprawnie nic napisać, polskie trzcionki znikłycholera mnie już bierze , kombinowałem na różne sposoby i nic .
Wkleić mogę ale pisac już nie , Koledzy pomóżcie, plis!!!
Proszę nie pisać zmień przeglądarkę , temat dotyczy tylko IE9
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami