kolor z D300 a D200 to to samo
Szukaj
kolor z D300 a D200 to to samo
D600 / N-24mm 2.8 / N-35mm 2 / N-50mm 1.8 / Tamron 70-200 mm 2.8 / Nikon SB-600
Kolor z D300 a D200 to zupełnie inna bajka. Na korzyść D200.
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
Oj tak, D5000/D90/D300/s/D700 jako pierwsze CMOS w Nikonie mają "popaprane" kolory. Trzeba się z nimi dużo "nawalczyć". D200 to zupełnie inna bajeczka, dobre słowo "bajeczka". Niestety rozstałem się z moim ukochanym D200 z przyczyn pragmatyczno/finansowych. W moim Fuji X10 kolorki prosto z puszeczki są o niebo lepsze niż w D700![]()
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
dziwi mnie to biadolenie, kolory dobre...kolory niedobre...wszyscy piszą, że robią w RAW, więc i tak trzeba obrabiać...
D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...
D7000 nie, bo zachlapie olejem dziecko
A co on foci to dziecko w piwnicy, że od razu iso 25600, SB900 i może 50 1.4? Bufor w D200 spokojnie pozwoli na dłuższą serię.
D200 | N35
@ lukaszD1x, miałem oba D300s i D7000 w ręku i ten pierwszy jak dla mnie lepiej leży w ręku, ale to oczywiście subiektywne odczucia. @Kamil_ols, o to chodzi, że nie chcę strzelać lampą bo się syn boimam takie zdjęcie na biurko w pracy i znajomi mnie pytają, co ja mu zrobiłem że ma taką minę
Potrzebuję czystego ISO1600, tyle mi wystarczy
![]()
It's all about light
mtt
Po raz kolejny napisze-D7000. Obrazek o klase lepszy niz D300. Iso1600 i kolory bardzo ladne.
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
Z tym iso D200 faktycznie odpada. Za to D300 jak najbardziej.
D200 | N35
Skontaktuj się z nami