Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Wątek: zagwozdka :)

  1. #11

    Domyślnie

    piszę z doskoku a może kolega zainwestuje w lampę sb 700 , 900 znacznie poprawi używalne iso
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  2. #12

    Domyślnie

    Moim zdaniem Nikon D7000 i po problemie. Dobry kolor, szybkość i wysokie ISO.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  3. #13

    Domyślnie

    Widzę, że dyskusja się rozwija. No to może konkretniej - ośmiomiesięczny D300s z przebiegiem 1300 klatek, pewniak, za 3,5 tys. - warto pozbyć się S5 pro i dopłacić? Dodam tylko, że żona mówi, że czasem fajnie byłoby filmik nakręcić jak mały gada
    It's all about light

    mtt

  4. #14

    Domyślnie

    Wg mnie nie warto. Kupując nowe D7000 za 3,1 kzł masz lepszy obrazek i lepszy film. Jedyna przewaga D300s to pancerność, ale D7000 jest też porządnie zbudowane.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  5. #15

    Domyślnie

    Tak tylko traf sobie jeszcze na dobry egzemplarz...
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez QubaKpl Zobacz posta
    Tak tylko traf sobie jeszcze na dobry egzemplarz...
    Kolejny, który sieje ferment
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  7. #17

    Domyślnie

    Pomyśl o zmianie systemu na np 7d kolorki trochę lepsze i af całkiem całkiem...
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  8. #18

    Domyślnie

    @Grzesiula O zmianie systemu myślałem, owszem, ale jednak nie jest łatwo odzyskać sensowne pieniążki utopione w szkłach. @LordRamzes - mam SB600 i 900, super dają radę w mini studio, zresztą jak i S5 Pro, tyle tylko że nie chcę niemowlakowi ciągle lampą po oczach dawać
    It's all about light

    mtt

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiulla Zobacz posta
    Pomyśl o zmianie systemu na np 7d kolorki trochę lepsze i af całkiem całkiem...
    Kolejny po zakupie D200 "genialny" pomysł. Nie ma to jak stracić na sprzedaży szkieł i mieć właściwie to samo z innym logo na obudowie

    Kup D7000 bo to najsensowniejszy wybór. Będzie bardzo dobra jakość obrazu i sensowne wideo bez bezsensownych kosztów na zmianę systemu. A zaoszczędzone przy tym pieniądze można wydać na coś innego.
    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 18-11-2012 o 19:40
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  10. #20

    Domyślnie

    Kolorów takich jak w Fuji to w nikonie nie znajdziesz nawet w D4 a tym bardziej w D7000, pozostań przy fuji i dokup coś szybszego.
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •