piszę z doskoku a może kolega zainwestuje w lampę sb 700 , 900 znacznie poprawi używalne iso![]()
Szukaj
piszę z doskoku a może kolega zainwestuje w lampę sb 700 , 900 znacznie poprawi używalne iso![]()
Moim zdaniem Nikon D7000 i po problemie. Dobry kolor, szybkość i wysokie ISO.
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
Widzę, że dyskusja się rozwija. No to może konkretniej - ośmiomiesięczny D300s z przebiegiem 1300 klatek, pewniak, za 3,5 tys. - warto pozbyć się S5 pro i dopłacić? Dodam tylko, że żona mówi, że czasem fajnie byłoby filmik nakręcić jak mały gada![]()
It's all about light
mtt
Wg mnie nie warto. Kupując nowe D7000 za 3,1 kzł masz lepszy obrazek i lepszy film. Jedyna przewaga D300s to pancerność, ale D7000 jest też porządnie zbudowane.
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
Tak tylko traf sobie jeszcze na dobry egzemplarz...
http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu
Pomyśl o zmianie systemu na np 7d kolorki trochę lepsze i af całkiem całkiem...
Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC
@Grzesiula O zmianie systemu myślałem, owszem, ale jednak nie jest łatwo odzyskać sensowne pieniążki utopione w szkłach. @LordRamzes - mam SB600 i 900, super dają radę w mini studio, zresztą jak i S5 Pro, tyle tylko że nie chcę niemowlakowi ciągle lampą po oczach dawać![]()
It's all about light
mtt
Kolejny po zakupie D200 "genialny" pomysł. Nie ma to jak stracić na sprzedaży szkieł i mieć właściwie to samo z innym logo na obudowie
Kup D7000 bo to najsensowniejszy wybór. Będzie bardzo dobra jakość obrazu i sensowne wideo bez bezsensownych kosztów na zmianę systemu. A zaoszczędzone przy tym pieniądze można wydać na coś innego.
Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 18-11-2012 o 19:40
Kolorów takich jak w Fuji to w nikonie nie znajdziesz nawet w D4 a tym bardziej w D7000, pozostań przy fuji i dokup coś szybszego.
Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC
Skontaktuj się z nami