Trochę przyczepię się do nóg w pozie siedząco-opierającej się ale ogólnie sesja pozytywne wrażenia wzbudziła we mnie![]()
Szukaj
Trochę przyczepię się do nóg w pozie siedząco-opierającej się ale ogólnie sesja pozytywne wrażenia wzbudziła we mnie![]()
Dzieki za wszystkie podpowiedz, uwagi i komentarze
1 inspirowana pewnym setupem oświetleniowym
nie bardzo rozumiem sugestie dot sukienki- na żadnym zdjeciu Roksana nie miała sukienki... pewnie chodzi o bluzkę
dzięki- a co do butów - Roksana biegała w tych butach cały czas - mozę na niektórych kadrach jest lekkie wrażenie ciężkości tych butów - ale uwierz nie miała żadnego problemu z poruszaniem się w takich wysokich obcasach
dzieki za wszystkie rady dotyczące kadrowania![]()
hmmmm - nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie- a tak poważnie
- nie drapała sie po głowie
dziekita flara ogólnie jest troche tandetna....
co do kadrów z autem z boku - mieliśmy trochę kłopot z ustawianiem samochodu - częsc warsztatu była lekko skompana w słońcu
dzieki
dzieki
dzieki
dzieki za uwagę
dzieki![]()
Skontaktuj się z nami