Czy to plotka czy literówka tego chyba jeszcze nie wie nikt ale fajnie byłoby aby Nikon Zrobił dla Nas fajnego DX-a
http://nikonrumors.com/2012/11/13/th...y-a-typo.aspx/
Szukaj
Czy to plotka czy literówka tego chyba jeszcze nie wie nikt ale fajnie byłoby aby Nikon Zrobił dla Nas fajnego DX-a
http://nikonrumors.com/2012/11/13/th...y-a-typo.aspx/
Nikon - przybora
"Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć." -M.Maliński
Skontaktuj się z nami