Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Angry ~ Mac OS X vs Win8 ~

    Pomocy - bo zwariuję… co wybrać ?

    Macbook Pro 13,3” - (1280 x 800) błyszcząca / i7 - 2,90 Ghz / 8GB RAM / 750 GB HDD / Grafika: Intel HD Graphics 4000 512MB / Mac OS X 10.7.5

    czy

    ASUS Zenbook Prime UX32VD-DH71 13,3” - (1920 x 1080) matowa / i7 - 1,90GHz w turbo 3,00 GHz / 10GB RAM / 500GB HDD + 24 SDD / Grafika Intel HD Graphics 4000 + nVIDIA GeForce GT 620M Graphics (1GB) / Win 8 / Bang&Olufsen

    W życiu nie miałem do czynienia z Apple, wszystkim czym się posługuję działa pod Win 7 i Android więc czy jest sens się pchać w applowskie nieznane ?
    Ogół oszalał na punkcie Apple, choć suche dane techniczne są na korzyść ASUSa pod Win… więc o co kaman ?

    Komputer głównie do "zabawy", internet - najważniejsza mobilność / bateria / lekkość i poręczność.
    Grubszą obróbkę robię na stacjonarnym z Win 7 + Eizo 19".
    Ostatnio edytowane przez mswilk ; 14-11-2012 o 16:04
    MarcinWilk

  2. #2

    Domyślnie

    jeśli w domu pracujesz na win to nie ma co brać Maca.
    W dodatku jeśli to ma być do zabawy(podejrzewam jakieś gry itp też) to win będzie lepszy.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #3

    Domyślnie

    24GB SSD? To 8mka się tam chyba nawet nie zmieści?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    24GB SSD? To 8mka się tam chyba nawet nie zmieści?
    Zmiesci sie, gola wingroza 8 zajmuje ponizej 20gb.


    Zapowiada sie ciekawy watek, bedzie duz powtarzanych matr w stylu "lenin wiecznie zywy", szkoda tylko ze admini szybko go skasuja, mam dzisiaj nastroj na orzeszki i piwo
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  5. #5

    Domyślnie

    Można zamknąć - Asus.
    MarcinWilk

  6. #6

    Domyślnie

    Zamykam w takowym razie - patrząc na specyfikacje i to że masz już stacjonarną windozę - wybór całkiem mądry
    Pozdrawiam, Kuba

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •