Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Dębowa droga.

  1. #11

    Domyślnie

    Urokliwe miejsce pokazałeś, ale kadr wg mnie ciut ciasny
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  2. #12

    Domyślnie

    Tak podana kombinacja rozproszonego swiatla i mgly nie moze sie nie podobac. Kadr spoko.
    Kolorystycznie mi sie podoba i dobrze jest Ale wchodzac w niuanse, no mialbym niedparta ochote, miajac otwarte to zdjecie w jakims rawerze lekko dlubnac w kolorystyce. Ciut wiecej megenty i zolty moze bardziej w strone pomaranczowego przesunac...
    Tak jak teraz jest ladnie i dobrze, no ale mialbym ochote cos dlubnac.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #13

    Domyślnie

    Klimacik i barwy jak najbardziej podobać się mogą .
    Co do samego kadru, to faktycznie jak już wyżej napisano coś jest nie tak.
    Wydaje mi się, że zastosowanie trochę dłuższej ogniskowej i ciaśniejsze kadrowanie wyszło by na dobre tej focie.
    Akurat lubię zamknięcia boków w takich kadrach drzewami, jednak w tym wydaniu wydają się zbyt ciężkie i przytłaczające.
    Natomiast co do pozostawienia oddechu po obu stronach konarów, mogło by to poprawić i zrównoważyć kompozycję.
    Ja akurat za takim rozwiązaniem nie przepadam, gdyż uważam, że wzrok niepotrzebnie wtedy wędruje nie tam gdzie trzeba .

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Tak podana kombinacja rozproszonego swiatla i mgly nie moze sie nie podobac. Kadr spoko.
    Kolorystycznie mi sie podoba i dobrze jest Ale wchodzac w niuanse, no mialbym niedparta ochote, miajac otwarte to zdjecie w jakims rawerze lekko dlubnac w kolorystyce. Ciut wiecej megenty i zolty moze bardziej w strone pomaranczowego przesunac...
    Tak jak teraz jest ladnie i dobrze, no ale mialbym ochote cos dlubnac.
    Kolor rzecz gustu
    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Klimacik i barwy jak najbardziej podobać się mogą .
    Co do samego kadru, to faktycznie jak już wyżej napisano coś jest nie tak.
    Wydaje mi się, że zastosowanie trochę dłuższej ogniskowej i ciaśniejsze kadrowanie wyszło by na dobre tej focie.
    Akurat lubię zamknięcia boków w takich kadrach drzewami, jednak w tym wydaniu wydają się zbyt ciężkie i przytłaczające.
    Natomiast co do pozostawienia oddechu po obu stronach konarów, mogło by to poprawić i zrównoważyć kompozycję.
    Ja akurat za takim rozwiązaniem nie przepadam, gdyż uważam, że wzrok niepotrzebnie wtedy wędruje nie tam gdzie trzeba .
    Mnie się podoba choć przyznam,że mam małe doświadczenie jeśli chodzi o takie kadry.
    Spróbuję to przyciąć tak dla siebie i na przyszłośc postaram się wykroić coś lepszego

    Dzięki Pawle za rzeczową opinię z której na pewno wyciągnę wnioski.
    Pozdrawiam
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  5. #15

    Domyślnie

    A mnie cieszy to ze wreszcie z pola zszedles BDB fot
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  6. #16
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    A mnie cieszy to ze wreszcie z pola zszedles BDB fot
    Nie zszedł, tylko przechodził na drugie
    Z drobnymi uwagami co do kadru , o których poprzednicy już wspomnieli,bardzo mi się klimat, kolorystyka podoba.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Nie zszedł, tylko przechodził na drugie
    Z drobnymi uwagami co do kadru , o których poprzednicy już wspomnieli,bardzo mi się klimat, kolorystyka podoba.
    Dobrze to ująłeś
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •