Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81
  1. #1

    Smile # Nikon D600 - Same zachwyty #

    Mam D600 i jestem zadowolony
    z zalet mnogość funkcji / przycisków i tryb zielony co rzadkie w FX ,
    aparat posiada rewelacyjną matrycę i robi fantastyczne zdjęcia
    Temat dla szczęśliwych posiadaczy więc proszę nie pisać w nim o wadach a tylko o zaletach !

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Nowe Miasto Lubawskie
    Posty
    96

    Domyślnie

    Też jestem posiadaczem D600 i jestem zadowolony. Matryca ma faktycznie bardzo dużą rozpiętość tonalną, dużo można po wyciągnąć w razie niedoskonałości ekspozycji a w razie kropowania to 24 mega piksele są naprawdę przydatne. Tyle ode mnie. Pozdrawiam

    Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
    D600 + MB-D14 + szkiełka

  3. #3

    Domyślnie

    W końcu będzie można odpocząć od natrętnych malkontentów i przeczytać coś pozytywnego na temat sprzętu
    Ja też należę do grona zadowolonych. Matryca w aparacie jest rewelacyjna wręcz wybitna.
    ps. : gdyby ktoś był zainteresowany, to można zerknąć w temat, jak wygląda współpraca D600 z cropową 35 : http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...27#post3264927

  4. #4

    Domyślnie

    Żeby temat ożywić wstawiajcie linki do zdjęć ,
    jak uporam się ze zleceniami też coś wstawię .

  5. #5

    Domyślnie

    Ja też sobie chwalę swój egzemplarz. Moja 600 jednak służy na razie głównie do filmów:
    http://www.youtube.com/channel/UCiE5...eWUrlvQ/videos


    Proszę o wyrozumiałość, to dopiero pierwsze podrygi i tak na prawdę dopiero ostatni filmik (z muffinami) w miarę mi się podoba
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek6311 Zobacz posta
    Mam D600 i jestem zadowolony
    To jakaś seria? Było już o D7000, to może teraz będzie o D800? Czy to może działania marketingowe Nikona po ostatniej ankiecie?
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  7. #7

    Domyślnie

    Alleluja! złego słowa nie mogę na razie powiedzieć, nadal go kocham
    Pozdr.

  8. #8
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adriansocho Zobacz posta
    To jakaś seria? Było już o D7000, to może teraz będzie o D800? Czy to może działania marketingowe Nikona po ostatniej ankiecie?
    Nie, to była moja porada by taki wątek założyć. Nie mam kontaktów z NP. To reakcja na kilka tysięcy postów o kurzu w 2 tematach zdominowanych przez narzekających na te jedną wadę. Osoby zadowolone były tam zakrzyczane, stąd tu ta enklawa. I prosimy nie śmiecić. Będę czyścił OT.
    Proszę o raporty gdyby ktos tu marudził na kurz.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mks Zobacz posta
    Ja też sobie chwalę swój egzemplarz. Moja 600 jednak służy na razie głównie do filmów:
    http://www.youtube.com/channel/UCiE5...eWUrlvQ/videos


    Proszę o wyrozumiałość, to dopiero pierwsze podrygi i tak na prawdę dopiero ostatni filmik (z muffinami) w miarę mi się podoba
    No w sumie ciekawie to wygląda. Jedyne do czego mógłbym się doczepić to do głosu. Generalnie albo mikrofon jakiś słaby, albo Pani bardzo skromnie opowiada

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Generalnie albo mikrofon jakiś słaby, albo Pani bardzo skromnie opowiada

    Niestety jedno i drugie.
    I niestety jeszcze ze dwa filmiki takie będą. Wierzę jednak w mikołaja i w to, że znajdzie dla mnie Rode'a
    Pani wymienić nie mogę bo już mi się stan kawalerski znudził, ale wierzę, że z czasem i ona się rozkręci.

    Dzięki za obejrzenie i opinię.
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •