Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Podniebny szlak

  1. #1

    Domyślnie Podniebny szlak

    Kontynuując wątek krajobrazowo-lotniczy zapraszam do obejrzenia kolejnego zdjęcia z Axalp.
    Pozdrawiam, Piotr.




  2. #2

    Domyślnie

    Nie mam pytań, jak dla mnie bajka, może dlatego ze kocham samoloty i marzę żeby znaleźć się w takim miejscu.Podoba mi się obróbka, trochę bajkowa, pasuje.

    Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
    D3100 | 18-55 | Helios 44-2 |Velbon DF-60

  3. #3

    Domyślnie

    Zdjęcie fajne. Dziwna sprawa z kolorami, jakby celowo zdjęta saturacja? Chyba, że akurat taki teren, ale znowu jakby "poplamiony" chyba, że to cienie chmur. No i jakoś dziwnie zielonkawo akurat pod samolotami. Słowem wygląda mi to na niezbyt precyzyjne pędzlowanie. Ale mogę się mylić.
    A new shit has come to light...

  4. #4

    Domyślnie

    Intrygujące jest to powtórzenie szczytów w górnej części kadru. By je uwydatnic, przycialem ten kadr do pionu.

  5. #5

    Domyślnie

    Zdjęcie magiczne. Bajkowe kolory. Bardzo dobra robota !
    M.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze. To naprawdę cenne przejrzeć się w odczuciach innych.

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Zdjęcie fajne. Dziwna sprawa z kolorami, jakby celowo zdjęta saturacja? Chyba, że akurat taki teren, ale znowu jakby "poplamiony" chyba, że to cienie chmur. No i jakoś dziwnie zielonkawo akurat pod samolotami. Słowem wygląda mi to na niezbyt precyzyjne pędzlowanie. Ale mogę się mylić.
    Saturacja celowo zdjęta, nie chciałem by wyglądało jak cukierek. Pędzlowania nie było, z selektywnej obróbki jedynie szum z nieba zdjęty. Efekt to głównie glamour glow, który może powodować "poplamienie"

    Cytat Zamieszczone przez Pyzik Zobacz posta
    Intrygujące jest to powtórzenie szczytów w górnej części kadru. By je uwydatnic, przycialem ten kadr do pionu.
    A na to nie wpadłem, rzeczywiście świetny pomysł - wielkie dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •