Witam mam maly dylemat odnosnie kolejnego sprzetu. Teraz z d3000 mam T17-50 VC i jest bardzo zadowolony ale chcialbym nieco cos lepszego. Zastanawiam sie nad kupnem D7000 albo K5 i wlasnie niewiem co wybrac! Ceny tych dwoch modeli sa prawie takie same, ale wydaje mi sie ze K5 daje lepszy obrazek! Ale wraz ze mniana na K5 nie bede mogł uzywac Tamrona 17-50 VC, chyba ze sa jakies przejsciowki z Ninona na Pentaxa. Jak myslicie jakie by bylo najlepsze rozwiazanie?