Witam Wszytkich, od niedawana posiadam D90 z dwoma obiektywami: kitem 18-105 oraz nikkor 35 1.8 G
Miałem pożyczoną sigmę 30 f/1.4 która robi zdjęcia ostre jak brzytwa natomiast powyższa stałka wg mnie nie bardzo.
Proszę o pobranie kilku zdjęć wykonanych moimi obiektywami i ocenę ich ostrości zdjecia testowe AF
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami