Hej,

Zaczynam w świecie DSLR, na punkcie fotografii mam totalną szajbę no i stoję na progu wyboru systemu. Sporo pałętałem się po forum Pentaxa i trzeba przyznać, że mają sporą siłę agitacyjną, no ale kaska na aparat piechotą nie chodzi, więc pytanie:

Jakie widzicie obiektywne zalety systemu Nikon. Puchy to inna sprawa, mniej więcej można sobie pomacać, potestować itd. Ale osobie nowej w temacie cholernie trudno ocenić jakość osprzętu, ceny, dostępność, perspektywy rozowoju systemu itp.

Dzięki za doinformowanie. D80 korci mnie jak nie wiem..