Może tak być, w kamerach panasonica tak właśnie się działo że przy zaczęciu panoramowania kamera zanim się kapnęła to na siłę próbowała stabilizować po czym właśnie zrywała obraz. W sony tego nie ma. Potestuj bez stabilizacji.
Szukaj
Może tak być, w kamerach panasonica tak właśnie się działo że przy zaczęciu panoramowania kamera zanim się kapnęła to na siłę próbowała stabilizować po czym właśnie zrywała obraz. W sony tego nie ma. Potestuj bez stabilizacji.
D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
AF16/2.8D | AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
chłopaki po wyłączeniu stabilizacji nadal przeskakuje filmik.
jakieś dalsze rady?
Wlacz full HD i nie panikuj.
jakby to było takieproste to bym nie było tematu.
dalej nagrywany materiał ma lekkie przeskoki... echh
HMmm Panowie a jak EX2 wypada na tle LX7 czy XZ2??
Musze kobiecie kupic aparat - pewnie bedzie strzelac same jpg :P chyba ze jeszcze inny?
Jak jpegi to chyba lepiej lx7 albo xz2.
EX2 ma gorsze jpgi??
a ja wypada z nim RX100? moze Sigma jeszcze?
1. Udało się.
2. Nie da rady, bo na stronie Samsunga poza manualami nic więcej nie ma. Znalazłem na internecie stronę,
ktora oferuje wersję 301144 i 7-zip.
3.
.
.
.
9. Też się udało.
9a. Klapa. Na przycisk do papieru z odchylanym ekranem muszę jeszcze poczekać.
Załączony na cd iLauncher chce instalować wersję 303194 ale po ok. 80 % instalacji zawiadamia, że: "An error
ocured while unzipping and copying firmware."
Ostatnio edytowane przez danz1ger ; 17-05-2013 o 23:57
NO SMOKING. KOMBINEZON ONLY.
P.S.
Wczoraj iLauncher oznajmił, że chce się uaktualnić, na co łaskawie zezwoliłem. Spróbowałem zainstalować firmware i poszło.
NO SMOKING. KOMBINEZON ONLY.
Skontaktuj się z nami