Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 64

Wątek: Samsung EX2F

  1. #31

    Domyślnie

    Może tak być, w kamerach panasonica tak właśnie się działo że przy zaczęciu panoramowania kamera zanim się kapnęła to na siłę próbowała stabilizować po czym właśnie zrywała obraz. W sony tego nie ma. Potestuj bez stabilizacji.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    Ja uważam, że pod słońce jest DRAMATYCZNIE. . .

    Zgadzam się, pod słońce nie jest najlepiej niestety.
    Poza tym daje radę.

  3. #33

    Domyślnie

    chłopaki po wyłączeniu stabilizacji nadal przeskakuje filmik.
    jakieś dalsze rady?
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  4. #34

    Domyślnie

    Wlacz full HD i nie panikuj.

  5. #35

    Domyślnie

    jakby to było takieproste to bym nie było tematu.
    dalej nagrywany materiał ma lekkie przeskoki... echh
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  6. #36

    Domyślnie

    HMmm Panowie a jak EX2 wypada na tle LX7 czy XZ2??
    Musze kobiecie kupic aparat - pewnie bedzie strzelac same jpg :P chyba ze jeszcze inny?

  7. #37

    Domyślnie

    Jak jpegi to chyba lepiej lx7 albo xz2.

  8. #38

    Domyślnie

    EX2 ma gorsze jpgi??
    a ja wypada z nim RX100? moze Sigma jeszcze?

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Jakby kto się zastanawiał jak wgrać nowe firmware do EX2F, to uprzejmie donoszę co następuje:
    1. Naładować aku pod korek.
    2. Zassać paczkę ze strony Samsunga.
    3. Rozpakować paczkę.
    4. Pliki z paczki nagrać do głównego katalogu karty.
    5. Kartę zapodać do aparatu.
    6. Włączyć aparat.
    7. Poczekać do pojawienia się komunikatu i wdusić spust migawki.
    8. Poczekać, aż się dzieło dokona.
    9. Włączyć aparat i się cieszyć nowym firmware.
    9a. Jeżeli po włączeniu się nic nie dzieje, to należy się cieszyć przyciskiem do papieru z odchylanym ekranem.

    U mnie instalacja nowego softu pomogła na kilka usterek, na przykład CwaneFiltry miałem dostępne tylko dla filmu, a dla zdjęć już nie. Po wgraniu trzeba tylko od nowa wszystko ustawić, bo aparat wraca do ustawień fabrycznych.
    1. Udało się.
    2. Nie da rady, bo na stronie Samsunga poza manualami nic więcej nie ma. Znalazłem na internecie stronę,
    ktora oferuje wersję 301144 i 7-zip.
    3.
    .
    .
    .
    9. Też się udało.
    9a. Klapa. Na przycisk do papieru z odchylanym ekranem muszę jeszcze poczekać.

    Załączony na cd iLauncher chce instalować wersję 303194 ale po ok. 80 % instalacji zawiadamia, że: "An error
    ocured while unzipping and copying firmware."
    Ostatnio edytowane przez danz1ger ; 17-05-2013 o 23:57
    NO SMOKING. KOMBINEZON ONLY.

  10. #40

    Domyślnie

    P.S.

    Wczoraj iLauncher oznajmił, że chce się uaktualnić, na co łaskawie zezwoliłem. Spróbowałem zainstalować firmware i poszło.
    NO SMOKING. KOMBINEZON ONLY.

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •