Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64

Wątek: Samsung EX2F

  1. #11

    Domyślnie

    Moim zdaniem jest jest OK. Nie mam przykładów, które mógłbym publicznie pokazać, ale fotosy siostrzeńca wyszły zaskakująco dobrze.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Jeszcze się waham bo zniechęca mnie mala matryca... chociaż za ta cene?... wpadne jutro do sklepu pomacać, to zwykle pomaga w wyborze.

    Z wyglądu jest bardzo ładny a estetyka jest dla mnie ważna, lubię ładne przedmioty.

    Futerał można tanio kupic z Chin: http://www.ebay.co.uk/itm/Leather-Ca...item416dcfbf3f
    Ostatnio edytowane przez Cosnek ; 09-12-2012 o 14:32

  3. #13

    Domyślnie

    Mała matryca nie daje możliwości zabawy GO, poza tym jest OK, jak się nie szaleje z czułością.
    Oryginalny, skórzany futerał dostałem jako gratis przy zakupie aparatu.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #14

    Domyślnie

    Miałeś może okazje porównać S EX2F z Fuji x10? Ten drugi mogę kupić taniej (£319 w UK) i ma trochę większą matryce.

  5. #15

    Domyślnie

    Nie miałem, ale dla mnie X10 za duże jest. Potrzebowałem aparat, który zmieszczę do kieszeni.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #16

    Domyślnie

    O tym nie pomyślałem. Porównam jutro w sklepie.

  7. #17

    Domyślnie

    No i obejrzałem sobie dzisiaj Fuji x10. Mały. Za mały niestety, a może mam za duże ręce?

  8. #18

    Domyślnie

    koledzy w czym obrabiacie rawy z ex2f ?
    mój Lr nie obsługuje a szajsungowski jest do bani pomóżcie
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  9. #19

    Domyślnie

    Ja robie w JPEGach. Próbowałem konwersji do DNG, ale wtedy nie ma automatycznej korekcji wad obiektywu, najnowszy LR, to dla mnie wydatek na nowy Windows, zatem za duży.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Aktualizacja LR pomogla na rawy.
    Test na optycznych oglosil swiatu,;ze aparat ten robi zdjecia jak lepsze smartfony-bardzo negatywnie ten aparat wyszedl w tej recenzji
    Mam lekko inne odczucia w praktyce co do jakosci . Co prawda denerwuje mnie kilka rzeczy ale generalnie ostrosc na pelnej dIurze jest zachwycajaca i i af daje wieczorem rade ze wspomaganiem. Aparat uzywa malzowinka wiec ja sie tylko czasami przyklej i bawi. To bardzo dobra alternatywa na wycieczki wakacje wypady imprezy urodziny wyjazdy aby cos uwiecznic z zadowalajaca jakoscia. Odbitki z iso 400 w formacie 20/30 wychodza bardzo dobrzenie mam uwag wiekszych. Cena moim zdaniem nie jest adekwatna do tej polki aparatu.
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •