Dyskusja na temat EX2F rozpoczęła się w wątku EX1, dlatego proponuję nowy wątek.
I mam pytanie.
Czy EX2F daje jakąś możliwość robienia timelapsów?
Ja nie znalazłem żadnej możliwości robienia zdjęć z interwalometrem.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem




Skontaktuj się z nami