Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Polowanie...

  1. #1

    Domyślnie Polowanie...

    ...



    ...czyli walka Michała i Huberta w Parku Narodowym Connemara o jak najlepsze krajobrazowe kadry .

    *** Zapraszam ***





    TUTAJ WERSJA X 2



    *** Dziękuję ***
    [/QUOTE]

  2. #2

    Domyślnie

    Fajnie Pawle. Miejsce znakomite. Brakuje mi troszkę bardziej stanowczego BW i więcej czerni/kotrastu. Wyseparowałbym może też trochę bardziej wysepkę, bo teraz lekko zlewa się z tłem.
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  3. #3

    Domyślnie

    Gdzie tam walka o kadry. Snajper po prawej chce zestrzelic tego po lewej.
    Dobry fot. Spoko kadr i niebo swietnie sie klebi.
    W BW widze ze bardziej w szarosci niz w wyrazne czernie i biele poszedles. Domyslam sie braku swiatla, i/lub ciezkiego rozproszonego swiatla.
    Wiec, kontyrastowac i wydobywac swiatla za wszelka cene tu nie ma co.
    Ogolnie chyba lepiej to wyglada wlasnie w takim BW niz w kolorze. Takze decyzja sluszna mz.

    No i ogolnie odbieram pozytywnie. Kawal przstrzeni.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Fajnie Pawle. Miejsce znakomite. Brakuje mi troszkę bardziej stanowczego BW i więcej czerni/kotrastu. Wyseparowałbym może też trochę bardziej wysepkę, bo teraz lekko zlewa się z tłem.
    Znów zgoda z Bartkiem, szczególnie jeśli chodzi o wyłuskanie wysepki.
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    Wypada się podpiąć pod opinię przedmówców

    Może też kiedyś się załapię na takie ciekawe foto jako model
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dobre, odwykłem od tej ostrości cyfrowej

  7. #7

    Domyślnie

    Smakowicie się wędruje po dużym formacie.

  8. #8

    Domyślnie

    Trochę taki HDR w BW - ostrość 1 planu taka sama jak wysepki - oczywiście pomijając ludzika z aparatem - ale miejscówka super !
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Mi na małym formacie rzuca się w oczy mało naturalne odcięcie pierwszego plany, niemożliwe jest abyś takiego babola popełnił - no i w wersji większej widać, że wszystko jest jak najbardziej ok.
    Co do samego zdjęcia, no to jak zazwyczaj jest bardzo dobrze.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •