Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: MS Surface

  1. #1

    Domyślnie MS Surface

    Dziś premiera wraz z W8. Co myślicie o? Cena jest akceptowalna.

  2. #2

    Domyślnie

    to te laptopy microsoftu?
    Czekam z utęsknieniem gdyż android jest do dupy

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    to te laptopy microsoftu?
    Czekam z utęsknieniem gdyż android jest do dupy
    Tablet z możliwością podpięcia klawiatury.

    10,6'' na IPS, 32 lub 64GB, cena od 499$ (32GB), MicroSD, MicroHDMI, USB
    Na razie szperam po necie i szukam. Zżera mnie ciekawość ze względów programistycznych (jestem windowsowy)

    EDIT:
    http://www.microsoft.com/Surface/en-US

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar jerryjola
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Częstochowa/Karczewice
    Posty
    235

    Domyślnie

    Też się interesuję...przede wszystkim, że jest na jego pokładzie Winda i powinna być możliwość drukowania (np. zdjęcia, dokumentu) wprost z tabletu - czego nie da się póki co zrobić z tabletem z Andkiem na pokładzie (mnie się jesczez nie udało).
    Albercik wie lepiej...
    d300...N70-200 VRII + N:35-50-85 f/1.8 i reszta dupereli,

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jerryjola Zobacz posta
    Też się interesuję...przede wszystkim, że jest na jego pokładzie Winda i powinna być możliwość drukowania (np. zdjęcia, dokumentu) wprost z tabletu - czego nie da się póki co zrobić z tabletem z Andkiem na pokładzie (mnie się jesczez nie udało).
    A mi się udało
    ważne żeby pamiętać że problem powstaje tylko przy niektórych aplikacjach.
    Np. majac wgraną aplikację do drukarek brother mamy możliwość bezpośredniego wgrania obrazu do tej aplikacji i drukowania. Ale jeżeli przesyłamy plik z innej eplikacji do aplikacji brother - to już druk się nie uda
    ANDROID jest do dupy

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    103

    Domyślnie

    Po obejrzeniu kilki recenzji Surface na zagranicznych portalach, wychodzę z założenia, że ten cały Surface to dziadostwo. Póki co dostępna jest odmiana z Windowsem RT, czyli wersja na procesory ARM, ale system chcę sprawiać wrażenie jakby był normalną wersją Windowsa. Jest opcja desktop, w której okienka są jak z Windows 7, ale aplikacje mońża instalować tylko z ichniejszego sklepu z aplikacjami, bo pliki .exe nie ruszają. Wyór aplikacji jest minimalny, a nie podejrzewam, żeby miało się to w przyszłości szybko zmienić, skoro jest póki co tylko jeden taki tablet, a pozostali producenci się na razie wstrzymali. Jedyne zalety, to że jest dostępny Office i normalnie wejście USB, dzięku czemu można podłączyć dysk, czy drukarkę. Ale o ile podłacznie dysku jest żadną nowością) to bez problemowe działanie drukarki już tak. Z drugiej strony, jakbym miał za każdym razem odłączać drukarkę od router czy kompa, to szybciej puścić dokument z chmury prosto na drukarkę.

    Jako taką nadzieją są te wszystkie dziwne konstrukcje laptopo/tablety ze normalnym windowsem, ale w większości są zdecydowanie cięższe od innych zwykłych tabletów na rynku, a też czas pracy na baterii pewnie nie będzie oszałamiający. Więc będzie to bardziej laptop niż tablet, a zwykle nie taki cel przyświca przy kupnie małego, lekkiego tabletu.

  7. #7

    Domyślnie

    nie pocieszyłeś mnie... myślałem że lightrooma będzie można odpalić

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    nie pocieszyłeś mnie... myślałem że lightrooma będzie można odpalić
    Będzie też wersja z normalnym Windows 8, ta jest na procesory ARM.
    Microsoft miał już daaawno temu tablety ale rynek jeszcze nie był na nie gotowy jak i nie mieli dostępnego takiego hardware
    Ostatnio edytowane przez jatoja2 ; 03-11-2012 o 12:12

  9. #9

    Domyślnie

    Niedlugo bede mial surface do pomacania i bede mial okazje rozmawiac z developerami softu na Win8/surface, etc. Po tym co dotychczas widzialem to mysle, ze zabawka calkiem fajna.
    d70s + N18-70 + N55-200

  10. #10

    Domyślnie

    Niestety to właśnie jest problem Microsoftu, zabawka całkiem fajna, ale tak jak na Windows Phone tak i tutaj, wsparcia i aplikacji sensownych doczekać się będzie ciężko.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •