Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Ewa i Huragan

  1. #1

    Domyślnie Ewa i Huragan

    Długo zastanawiałem się, czy dać do tego działu, czy raczej do portretu, czy może do techniki.
    No cóż... Prawdopodobnie ukamieniowany zostanę na własne życzenie, bo postanowiłem jednak dać tu (a każdy wie, jak wysoko wisi tu poprzeczka).

    Szybka sesja z Ewą i Huraganem'72. Było jakieś 6-8*C, więc się uwineliśmy w 10 minut.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar krispike
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Lubelszczyzna
    Posty
    180

    Domyślnie

    Super.
    Ostre zdjęcia i ostre koło.
    |D50|D300s|N18-70|N50/1.8|T17-50/2.8VC|SB-800|MF055XPro|
    "Wszystko, na co patrzysz w Twoim otoczeniu, powinno Cię cieszyć. A wszystko, co widzisz... to światło"

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krispike Zobacz posta
    Super.
    Ostre zdjęcia i ostre koło.
    Noooo, jak ostro to dobrze )


    Niestety ale dramat. 10 zdjęć, ta sama stylizacja, zestawienie czerwonej sukienki z czerwonym rowerem = polski kicz nad kiczami, dziewczyna przepraszam za wyrażenie, ale nie wygląda (makijaż, włosy, miny). Rada na przyszłość, poświęć na zdjęcia kilka godzin, ustaw porządnie światło, zagwarantuj odpowiednie warunki do zdjęć, a wtedy nikt nie będzie kamieniował a Ty nie będziesz musiał się usprawiedliwiać.

    Pozdrawiam
    aparat + kit www.korzewa.com

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notic Zobacz posta
    Noooo, jak ostro to dobrze )


    Niestety ale dramat. 10 zdjęć, ta sama stylizacja, zestawienie czerwonej sukienki z czerwonym rowerem = polski kicz nad kiczami, dziewczyna przepraszam za wyrażenie, ale nie wygląda (makijaż, włosy, miny). Rada na przyszłość, poświęć na zdjęcia kilka godzin, ustaw porządnie światło, zagwarantuj odpowiednie warunki do zdjęć, a wtedy nikt nie będzie kamieniował a Ty nie będziesz musiał się usprawiedliwiać.

    Pozdrawiam
    No właśnie nie chciałem się usprawiedliwiać (bo nawet nie mam jak ), ale...

    Stylizacja... No taka była stylizacja. Nie miała to być ceplia, że każde zdjęcie niepasujące do pozostałych. Sukienka i buty byy celowo takie dobrane (taki był zamysł). To miały być te same "obiekty" w inne skórze

    Co do światła... Nie bardzo miałem możliwości go ustawiać, bo byłem sam, a matka natura nie chciała pomóc Wiem, to żadne tłumaczenie, ale chciałem tylko powiedzieć, że to nie była sesja komercyjna z budżetem czterocyfrowym

    Dzięki za wskazanie błędów. Owoc następnej sesji powinien być bardziej zjadliwy
    Ostatnio edytowane przez Skibek ; 26-10-2012 o 11:22
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar krispike
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Lubelszczyzna
    Posty
    180

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notic Zobacz posta
    Niestety ale dramat. 10 zdjęć, ta sama stylizacja, zestawienie czerwonej sukienki z czerwonym rowerem = polski kicz
    Bez przesady... Dramatu nie ma, ale modelka mogłaby się trochę bardziej postarać, nawet uśmiechem. Już by było lepiej. Ja bym ją wyposażył w jakiś strój kolarski. Bo w tej sukience i na taki rower to raczej nie dałaby rady wsiąść. A przydałaby się tu jakaś klatka z jazdy po tym pięknym kolorowym parku.
    Ja z kolei chętnie bym się przewiózł takim rowerem. Nigdy nie miałem okazji...
    Zdjęć to chyba nie wykonywałeś tym obiektywem co w stopce...
    Miejscówka ciekawa, niektóre kadry też mogą być a co do obróbki to już się nie wypowiem, są bardziej doświadczeni.
    |D50|D300s|N18-70|N50/1.8|T17-50/2.8VC|SB-800|MF055XPro|
    "Wszystko, na co patrzysz w Twoim otoczeniu, powinno Cię cieszyć. A wszystko, co widzisz... to światło"

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krispike Zobacz posta
    Zdjęć to chyba nie wykonywałeś tym obiektywem co w stopce...
    Nooo... trochę innym (gorszym, bo z nożnym ZOOMem )
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  7. #7

    Domyślnie

    10 minut na sesję zdecydowanie za mało. Pomysł ciekawy, wykonanie bardzo słabe. A co najbardziej mnie drażni to stylizacja, kompletnie nie pasuje

  8. #8

    Domyślnie

    Piękna aleja + dziewcze i to by wystarczyło.
    Połączenie bądz co bądz fajnego roweru z tak ubraną modelką mz. nie pasuje wogóle.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert_P Zobacz posta
    Piękna aleja + dziewcze i to by wystarczyło.
    Połączenie bądz co bądz fajnego roweru z tak ubraną modelką mz. nie pasuje wogóle.
    Najśmieszniejsze jest to, że ja chciałem głównie rower pokazać, a dziewczyna miała być miłym dodatkiem
    Dlatego też zastanawiałem się, czy dać do tego działu, czy do "Techniki".
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  10. #10

    Domyślnie

    Jednym słowem przekombinowałeś
    Ale gdyby była na drugim planie , troszkę inaczej ubrana , odpoczywająca pod drzewiem po szybkiej jeździe.... temat jest działaj dalej !
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •