Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Ewa i Huragan

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert_P Zobacz posta
    Jednym słowem przekombinowałeś
    Ale gdyby była na drugim planie , troszkę inaczej ubrana , odpoczywająca pod drzewiem po szybkiej jeździe.... temat jest działaj dalej !
    Oooo! Dobre! Dzięki
    Muszę obniżyć siodełko i ubrać ją w "ledżinsy-ledżinsy" kolarskie i zrobić sesję bardziej realną
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert_P Zobacz posta
    Piękna aleja + dziewcze i to by wystarczyło.
    Połączenie bądz co bądz fajnego roweru z tak ubraną modelką mz. nie pasuje wogóle.
    ... a ja bym wolał sam rower. Piękne wozidełko w pięknej alejce
    Ładnie wyszło. Takie kontrastowe. Rower - wyścigówka i dziewczę ubrane bardziej na randkę niż w celu sportowym.
    A może sam cyklista odszedł na chwilkę?
    Tutaj jest... podpis

  3. #13

    Domyślnie

    dla mnie brak światła i płasko. chyba, że taki był zamiar autora
    D3s+D700 | Kilka Nikkorów | CX240 i mały Apple

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krispike Zobacz posta
    Bez przesady... Dramatu nie ma, ale modelka mogłaby się trochę bardziej postarać, nawet uśmiechem. Już by było lepiej. Ja bym ją wyposażył w jakiś strój kolarski. Bo w tej sukience i na taki rower to raczej nie dałaby rady wsiąść. A przydałaby się tu jakaś klatka z jazdy po tym pięknym kolorowym parku.
    Ja z kolei chętnie bym się przewiózł takim rowerem. Nigdy nie miałem okazji...
    Zdjęć to chyba nie wykonywałeś tym obiektywem co w stopce...
    Miejscówka ciekawa, niektóre kadry też mogą być a co do obróbki to już się nie wypowiem, są bardziej doświadczeni.
    Dałaby radę wejść w tym stroju na TEN rower, kiecka wyżej i się da. A co do roweru hmmm..... marzenie lat młodzieńczych, posiadać Huragana. A kończyło się na szpanowaniu na podwórku modelem Start, tak się chyba nazywał, taki stylizowany na sportowy a nie posiadał chyba przerzutki.
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  5. #15

    Domyślnie

    jacie... kiepsko panie dzieju
    tylko 6 jakoś da się przełknąć reszta naprawdę kiepska

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    jacie... kiepsko panie dzieju
    tylko 6 jakoś da się przełknąć reszta naprawdę kiepska
    A może konkretniej

    Badania wykazały, że podobno 85% Polaków uważa, że Fiat 126p to gówniany samochód, ale zapytani "Dlaczego?" to tylko 2% z nich potrafi uzasadnić

    Cenię krytykę, ale pod warunkiem, że jest krytyką, a nie odzwierciedleniem aktualnego nastroju. Nie, żebym uważał, że te zdjęcia sa dziełem sztuki, ale jak ktoś mi mówi, że są do dupy, to chciałbym się dowiedzieć dlaczego, żeby następne były lepsze. Po to chyba tu się publikuje zdjęcia (jedni chcą się pochwalić, a inni nauczyć ).


    Cytat Zamieszczone przez dziubol Zobacz posta
    dla mnie brak światła i płasko. chyba, że taki był zamiar autora
    Hm... Zastanawiam się o którym zdjęciu mówisz
    Płasko... No to żeś modelce pojechał po "ambicji" )))




    EDIT:
    Tak, jak mówiłe wcześniej: Seria powinna się chyba ukazać w dziale "Technika". Moim zamiarem nie było pokazanie modelki w seksowny, czy na maksa wygładzony sposób. Chciałem pokazać sam rower, a modelka w tym przypadku robiła za "statyw". Wiem, wiem... ktoś powie: "O, tłumaczy się". Nie, nie chcę się tłumaczyć. Po prostu pomyślałem, że w technice by wieszali na mnie psy, bo za mało koni mechanicznych, a sa dużo "mięsa"

    A tak swoją drogą to ciekawe, co by tam powiedzieli na te zdjęcia. Tam się chyba innymi kategoriami ocenia zdjęcia. Tam ludziom zwica, czy kobita ma zeza, czy gęsią skrókę, tam liczy się chrom i MOC
    Ostatnio edytowane przez Skibek ; 27-10-2012 o 13:51
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Skibek Zobacz posta
    A może konkretniej

    Badania wykazały, że podobno 85% Polaków uważa, że Fiat 126p to gówniany samochód, ale zapytani "Dlaczego?" to tylko 2% z nich potrafi uzasadnić
    o zdjęciach tyle
    126p miałem i z sentymentem wspominam

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    o zdjęciach tyle
    126p miałem i z sentymentem wspominam
    Ja teeeeeż! Dlatego jestem w tych 15%-ach

    Dobrze, że Ewy z sentymentem nie wspominasz ;P
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Skibek Zobacz posta
    Ja teeeeeż! Dlatego jestem w tych 15%-ach

    Dobrze, że Ewy z sentymentem nie wspominasz ;P
    zdziwił byś się

  10. #20

    Domyślnie

    Modelka nie grała zbyt dobrze podczas tej sesji MSZ. :-/

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •