Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    ostatnio nic nie pisałem, imo też jest nie ostro i to nie pierwsza nie ostra fota która wstawiasz ( imo imo imo bo zaraz foch będzie -_- )

  2. #12

    Domyślnie

    Nie wiem czemu u fafniaka często fotki wyglądają na ciut nieostre, chociaż w rzeczywistości tak nie jest. Może to wina kompresji? Nieważne, pomysł i wykonanie mi się podoba, a te dwa zdjęcia odbieram jak dwie klatki z filmu. Czyli jest historia, którą każdy może sobie dopowiedzieć sam.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    mam cropy zamieścić żeby udowodnić że jest ostro ?
    Może to wina zmniejszania, ale to nie zmieni faktu, że moim zdaniem zdjęcia się nie bronią technicznie. Modelka coś próbuje grać, ale zdjęcia są ciemne, bure, a kolory nijakie. Nawet jeśli chciałeś spelunowy klimat to gra światłem i cieniem mi się nie podoba.

  4. #14

    Domyślnie

    Przyznam że ciężko mi zrozumieć jak można oceniać ostrość zamiast zdjęcia ale ok.....
    Ciężko mi zrozumieć jak udaje się niektórym ocenić ostrość po tych miniaturkach ale rozumiem że trzeba udowodnić że nie jestem wielbłądem
    tu link :
    http://www.pbase.com/fafniak/image/146940974/original
    już teraz staram się tylko wklejać obrazki z tą opcją "original" ale może forum robi jakieś siupy?


    Cytat Zamieszczone przez dammiz Zobacz posta
    Może to wina zmniejszania, ale to nie zmieni faktu, że moim zdaniem zdjęcia się nie bronią technicznie. Modelka coś próbuje grać, ale zdjęcia są ciemne, bure, a kolory nijakie. Nawet jeśli chciałeś spelunowy klimat to gra światłem i cieniem mi się nie podoba.
    Tzn?
    Nie podoba się światło rysujące? Napisz konkrety bo "nie podoba się gra swiatłem i cieniem" to hasło tylko.
    Operowanie światłem i cieniem to podstawa fotografii i filmu
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 26-10-2012 o 07:35

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    Jak kadr z filmu. Mimo wytkniętych wad (słusznie czy nie) ja popatrzyłem na zdjęcia jeszcze raz...5 razy.
    http://rmn1.pl Sony i telefon.

  7. #17

    Domyślnie

    Właśnie ta przygarbiona, męska poza pasuje - w końcu Ola dominuje w tym związku

    Fajny klimat.

  8. #18

    Domyślnie

    Bardzo filmowo, panoramicznie. Mnie jedynka bardzo pasuje. Modelka swietnie zagrala a jej pozycja, ulozenie ramion i wymowna mina mowia same za siebie. Nawet bez tytulu pomyslalbym o tym samym Moze troszeczke ciemno w tle ale nie to jest najwazniejsze. Fajnie opowiedziana histiria.

  9. #19

    Domyślnie

    Ja w kwestii techniki. Nie używam pbase, ale to sa dwie różne fotki.

    Pierwsza to LARGE i ma rozmiar 800x450. Nie ma też EXIF.
    Drugi link to ORIGINAL i ma adres http://ic2.pbase.com/o6/35/767735/1/....MAR_96081.jpg
    Nie ma żadnego problemu z wklejeniem na forum.

    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  10. #20

    Domyślnie

    głowę dał bym sobie uciąć że wklejałem linki z "original"

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •