Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Problem z presetami w lightroom

    Witam. Miałem dzisiaj rano mega stresa,gdyż przepadkiem sobie coś wcisnałem i w ten sposób wszystkie zdjęcia przeniosły się do kosza.. Na szczęście udało się naprawić,ale pojawił się jeszcze jeden problem,a mianowicie prawdopodobnie wraz z wrzuceniem zdjęć do kosza zniknęły mi z programu Lightroom wszystkie presety jakie były tam wgrane,czyli i te domyślne i własne ustawienia. W koszu znalazłem 20 swoich presetów,ale niestety nie potrafię wgrać ich do LR spowrotem,a co gorsza nie mogę też stworzyć nowych presetów. Jeżeli jest osoba,która pokierowałaby mnie krok po kroku jak przywrócić te wszystkie presety to BYŁBYM NIEZMIERNIE WDZIĘCZNY..
    www.facebook.com/marcinkesekfotografia/
    Nikon D700 + zakres ogniskowych od 14-400 + sb900 i sb910 + manfrotto + kilka szkieł pod M42 i dodatki

  2. #2

    Domyślnie

    W zakładce DEVELOP rozwijasz po lewej okno PRESETS. Tam w pustym polu klikasz prawym i robisz nowy folder. Potem prawy klik na nowy folder i dajesz import, znajdujesz preset na hdd, importujesz i gotowe.
    ;]

  3. #3

    Domyślnie

    Podepnę się do kłopotów z presetami W okienku na lewym panelu po najechaniu kursorkiem na preset, fotografia się zmienia pokazując jak będzie wyglądało zdjęcie. natomiast na głównym panelu niestety bez zmian. Dotyczy to laptopa, na PC wszystko jest ok. Wie może ktoś w czym problem? Prawy panel działa, można samemu działać suwaczkami, ale jak pisałem, korzystanie z presetów jest niemożliwe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •