Szukaj
trudno tu znalesc choc jedna klatke ktora jakos sie broni
Road to Manila
na moja obronę powiem ze zdjęcia były przypadkiem robione w czasie spaceru rodzinnego,
w torbie stalka 50mm i 14-24mm w dodatku jeden ze skoczków mało na mnie nie wleciał dla tego parę strzałów i w nogi![]()
Dodam jeszcze ze przypadkiem to mozna migawke lokciem czy brzuchem nacisnac
Wyzwolenie migawki palcem ktorej kolwiek z konczyn jest celowa fotografia
( ok badania pokazuja ze ok 45% zdjec zrobionych palcem u stopy rowniez jest przypadkowych)
Road to Manila
Przypadkiem tamtędy przechodząc a nie wciskając przycisk, chciałem pokazać co przypadkiem zobaczyłem i podzielić się z innymi, nie ma co się łapać za słówka i dorabiać teorie.
Krytyka przyjęta, dziękuje za wypowiedz na temat.
Trzecie zdjęcie to takie o życiu jest. Jeden się wspina, jeden się czai, inny już się pakuje a kolejny dopiero rozpoczął swój lot.
wybieram inne systemy
Piękne widoki. Szkoda, że zabrakło Ci długiego tele w torbie.
Był w bagażniku 1300m pode mną, nie dość ze 70-200 2,8 to i konwerter X2jak tylko skoczków zobaczyłem to poszły ..... .
Nastawiłem się na widoki z szerokim katem a i tak prawie nic nie zrobiłem bo góry były pod słonce a skoczkowie akurat ze słońcem, trudno się mówi będzie następny raz.
Ach, cale życie pod górkę
Pozdrawiam
Skontaktuj się z nami