Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41

    Domyślnie

    Tylko Microsoft i tylko ergonomiczny model, dawniej Natural Keyboard 4000, od kilku lat Sculpt Ergonomic. Najlepsza.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cosnek Zobacz posta
    Odswieze wątek. Moja nowa klawiatura, wybrana pod moje preferencje. Dzisiaj odebralem i jeszcze nie rozgryzlem jak wbijac polskie znaki, prawy Alt nie dziala. Keychron K6 ISO.
    A nie trzeba tam zmienić pozycję klawiszy?

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markB Zobacz posta
    A nie trzeba tam zmienić pozycję klawiszy?
    Mozna zamienic cups'y pod WIN i iOS sa dwa komplety i jest przelacznik z boku. Polskich znakow jeszcze nie ogarnolem. Pisalem do supportu i wiem ze mozna zmieniac "mapy klawiatury", cokolwiek to znaczy. Wiem ze mala klawiatura to zawsze jakies kompromisy, moja poprzednia klawiatura miala 61 klawiszy a obecna 68, wiec jest lepiej i ma dedykowane strzalki. Idzie sie przyzwyczaic a komfort pisania bez odrywania nadgarstkow od podkladki wynagradza braki.

  4. #44

    Domyślnie

    Logitechy G203 i K270 bo bezprzewodowa. Myszka max myślę bezprzewodowa G603. Jednak klawiaturę zmieniłbym na mechaniczną (znowu ten przewód ) coś pewnie minimum SPC Gear GK540 / Sharkoon SGK3 tylko nie wiem jeszcze na jakich klawiszach.
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pierote Zobacz posta
    Jednak klawiaturę zmieniłbym na mechaniczną (znowu ten przewód
    Bez znaczenia mechaniczna czy membranowa, jedna i druga może być bezprzewodowa.

  6. #46

    Domyślnie

    Dokupiłem nowe keycupsy do swojej starej klawiatury i dałem jej nowe życie. Retro wygląd, podoba mi się.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	675,3 KB
ID:	66621Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	470,3 KB
ID:	66622Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	442,6 KB
ID:	66623Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	706,5 KB
ID:	66624

  7. #47

    Domyślnie

    spoko fajna ale w życiu bym takiej nie kupił ale wygląda super :P może bym wyjmował jak przychodzą "goście" by zobaczyli modną klawiaturę...a potem wyciągał swoją Corsair (wcześniej zwykłego Logitecha miałem od 2014 i było spoko)
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    spoko fajna ale w życiu bym takiej nie kupił
    To dla tego że nie lubisz mechaników czy też 60% to dla Ciebie za mało?

  9. #49

    Domyślnie

    nie miałem mechanika, 60 za mało, muszę mieć klawiaturę numeryczną do pracy + jakieś bajery typu multimedia albo możliwość do przełączania się 1 przyciskiem między różnymi kompami wygodne to.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #50

    Domyślnie

    Jasne, rozumiem. Dla moich celów 60% jest ok, trzeba tylko skróty klawiszowe zapamiętać. Mała klawiatura ma swoje zalety, można pisać bez podnoszenia nadgarstków, wszędzie sięgniesz palcami.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •