Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaroo1 Zobacz posta
    a jaką podkładkę na mysz polecacie w rozsądnej cenie...
    zdefiniuj "rozsądna cena"

    ja używam razer vespula - bo lubię twarde podkładki, a ta nie dość że twarda to dwustronna, na jednej stronie "szybka" na drugiej "dokładna".
    grim&evil
    treli-freli, mam mnóstwo megapikseli

  2. #22

    Domyślnie

    Ja używam w tej chwili Steel Series QCK+. Podkładka jak podkładka, zapewnia równomierny ślizg myszy, oraz sensowną dokładność. Cena dość rozsądna.
    d70s + N18-70 + N55-200

  3. #23
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaroo1 Zobacz posta
    a jaką podkładkę na mysz polecacie w rozsądnej cenie...
    Ostatnio szukałem podkładki do normalnego użytkowania (nie gram, nie potrzebuję atomowej precyzji itd) i kupiłem Gembird MP-GAME01. Jest wieeelka (ma szerokość normalnej klawiatury), a moja mysz (laserowy Logitech) wreszcie działa jak trzeba. Za tą cenę (12 zł) uważam, że to dobry zakup.

  4. #24

    Domyślnie

    Zapragnąłem bezprzewodowej klawiatury z podświetlanymi klawiszami. A że jestem przywiązany do Logitecha, więc w pierwszej kolejności szukam tam. Czy ktoś z Was używa klawiatury K800? Jak się sprawuje? Jak z jakością wykonania? Bo na obrazkach wygląda podobnie do tej z zestawu MK520, a tamta klawiatura swoim wykonaniem i jakością ryja nie urywa. Działa, jest całkiem ok, dosyć wygodna, ale taka trochę tandetna... Jeżeli K800 jest podobnie wykonana, różni się jedynie tym, że ma podświetlenie, to chyba jej nie chcę...

  5. #25

    Domyślnie

    moja ładniejsza połówka używa K800. nie wiem jak jest z MK520, ale jeśli chodzi o K800 to:
    - jakość wykonania w pełni zadowalająca. nie trzeszczy, nic luźno nie lata, działa jak trzeba. brak zastrzeżeń
    - aku trzymają na tyle długo że zawsze zapominamy ją naładować na zaś
    - podświetlenie włącza się zanim ręka dotknie klawiatury
    - jak dla mnie lekko za duże klawisze, osobiście ciężko mi się na niej pisze - mam odniesienie do wiekowej już ultraX logitecha której wciąż używam.

    generalnie nie mam powodu do narzekań. żona też zadowolona.

    jeśli chcesz ocenić jak się na niej pisze, poszukaj w sklepach nie dla idiotów, czasami jest wystawiona do podotykania.
    grim&evil
    treli-freli, mam mnóstwo megapikseli

  6. #26

    Domyślnie

    a ja szukam jakiejś taniej i znośnej klawiatury przewodowej... co powiecie o A4TECH KV-300H? albo coś podobnego w cenie powiedzmy do 100 zł
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Zapragnąłem bezprzewodowej klawiatury z podświetlanymi klawiszami. A że jestem przywiązany do Logitecha, więc w pierwszej kolejności szukam tam. Czy ktoś z Was używa klawiatury K800? Jak się sprawuje? Jak z jakością wykonania? Bo na obrazkach wygląda podobnie do tej z zestawu MK520, a tamta klawiatura swoim wykonaniem i jakością ryja nie urywa. Działa, jest całkiem ok, dosyć wygodna, ale taka trochę tandetna... Jeżeli K800 jest podobnie wykonana, różni się jedynie tym, że ma podświetlenie, to chyba jej nie chcę...
    Mam obie klawiatury. Według mnie K800 jest nieco lepiej wykonana. Klawisze chodzą ciszej i mają bardziej wyczuwalny skok. Podświetlenie działa ekstra. Obie klawiatury są mniej więcej tej samej wielkości, co w moim przypadku jest zaletą. W zasadzie do K520 trudno się przyczepić, no może po za faktem, ze nie jest podświetlana.
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  8. #28

    Domyślnie

    Polecam Microsoft 600 (w wersji bez myszki) - zupełnie standardowa (z dodatkowych przycisków - sterowanie głośnością i... uruchamianie kalkulatora ), ale do pisania, zwłaszcza długotrwałego, w moim odczuciu jest znakomita. Klawisze oczywiście z małym skokiem, ale bez udziwnień. Układ tradycyjny, żadnych "poprzenoszonych" klawiszy Insert/Home itp. Podłączana przez USB, cena ok. 60zł chyba. Używam w pracy (programuję) i zastanawiam się, czy nie wymienić domowego Logitecha UltraX na właśnie "sześćsetkę" (z Ultrax starła mi się większość liter i przydałaby się wymiana )

    Swoją drogą musiałem się sporo naszukać - byłem m. in. w Saturnie, Media Markt i Media Expert - wszędzie albo wersje bezprzewodowe, albo z dziwnymi klawiszami. Zdziwiłem się, że bardzo popularne są klawisze w postaci płaskich "płytek" (nie wiem, jak to inaczej określić). Gdy próbowałem "na sucho" napisać na nich coś w swoim tempie, ciągle "przyszczypywałem" sobie krawędzie palców

  9. #29

    Domyślnie

    Byle nie KC - 0405 --> męczę się już któryś rok...

    Ma średni 'skok', ale za to klawisze blisko siebie i palce się mylą. Ja byłem przyzwyczajony do duuużej białe klawiatury Microsoft i bardzo jej brakuje...

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przem426 Zobacz posta
    moja ładniejsza połówka używa K800. nie wiem jak jest z MK520, ale jeśli chodzi o K800 to:
    - jakość wykonania w pełni zadowalająca. nie trzeszczy, nic luźno nie lata, działa jak trzeba. brak zastrzeżeń
    - aku trzymają na tyle długo że zawsze zapominamy ją naładować na zaś
    - podświetlenie włącza się zanim ręka dotknie klawiatury
    - jak dla mnie lekko za duże klawisze, osobiście ciężko mi się na niej pisze - mam odniesienie do wiekowej już ultraX logitecha której wciąż używam.

    generalnie nie mam powodu do narzekań. żona też zadowolona.

    jeśli chcesz ocenić jak się na niej pisze, poszukaj w sklepach nie dla idiotów, czasami jest wystawiona do podotykania.
    Cytat Zamieszczone przez Me_how Zobacz posta
    Mam obie klawiatury. Według mnie K800 jest nieco lepiej wykonana. Klawisze chodzą ciszej i mają bardziej wyczuwalny skok. Podświetlenie działa ekstra. Obie klawiatury są mniej więcej tej samej wielkości, co w moim przypadku jest zaletą. W zasadzie do K520 trudno się przyczepić, no może po za faktem, ze nie jest podświetlana.
    Dzięki Panowie za opinie. Myślę, że się jednak zdecyduję. Tym bardziej, że w pracy używam K520 i w zasadzie nie mam powodów do narzekania, poza lekką tandetnowatością. Nawet do dziwacznego układu klawiszy się bez większego problemu przyzwyczaiłem. A jeżeli K800 jest chociaż ciut lepiej wykonana, niż K520, to powinienem być zadowolony. Generalnie w sieci krążą bardzo różne o niej opinie. Często bardzo skrajne.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •