Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11

    Domyślnie

    A ja zawsze patrzę tylko na jedno, na ergonomię.
    O dziwo często okazuje się, że produkty z dolnej lub średniej półki mają zadziwiająco przemyślane kształty/funkcje.

    Pewnie dlatego, że czymś muszą się wyróżniać?...

  2. #12

    Domyślnie

    A dla mnie myszka musi byc wygodna, jezeli sie dobrze ja trzyma w rece, to bedzie ok, teraz mam najzwyklejszy model M505, - mi wystarcza.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  3. #13

    Domyślnie

    Albo jestem mało wymagający, albo droga myszka to ściema. Miałem przez pół Razer Mamba, a teraz zwykłą mysz za bodajże 18zł i nie widzę jakiejś wielkiej różnicy. Gorzej było się przyzwyczaić, ale to kwestia paru godzin, jak nie mniej. A i żeby nie było to tę za 18 zł kupiłem z 6 lat temu.

  4. #14

    Domyślnie

    To jestes bardzo malo wymagajacy
    Roznica w preyzji, dokladnosci tych myszek musi byc ogromna.
    d70s + N18-70 + N55-200

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NiKtos Zobacz posta
    Albo jestem mało wymagający, albo droga myszka to ściema. Miałem przez pół Razer Mamba, a teraz zwykłą mysz za bodajże 18zł i nie widzę jakiejś wielkiej różnicy. Gorzej było się przyzwyczaić, ale to kwestia paru godzin, jak nie mniej. A i żeby nie było to tę za 18 zł kupiłem z 6 lat temu.
    Oj jest różnica ... jest. No chyba że grasz na bardzo niskiej czułości i nie widzisz różnicy między 800 a 1600+ dpi.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyle Zobacz posta
    Oj jest różnica ... jest. No chyba że grasz na bardzo niskiej czułości i nie widzisz różnicy między 800 a 1600+ dpi.

    a to .dpi to tylko do gier sie przydaje, im wiecej tym lepiej?
    a gdzie moge sprawdzic na ile moja myszka jest? Bo w specyfikacji nic nie widze o tym..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mekano Zobacz posta
    a to .dpi to tylko do gier sie przydaje, im wiecej tym lepiej?

    To nie do końca tak, że im więcej tym lepiej. Ja do grania używam myszki G700, gdzie mogę sobie zaprogramować przyciski do zmienienia wartości DPI w czasie grania. Bo np. podczas grania w Battelfielda (strzelanka) gdy jadę czołgiem przełączam na wysokie DPI, co by mi się lufą szybciej kręciło, ale kiedy znowu używam karabinu (w szczególności snajperskiego) ustawiam niskie DPI, co by mi się celownik tak szybko nie wiercił.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamtg Zobacz posta
    To nie do końca tak, że im więcej tym lepiej. Ja do grania używam myszki G700, gdzie mogę sobie zaprogramować przyciski do zmienienia wartości DPI w czasie grania. Bo np. podczas grania w Battelfielda (strzelanka) gdy jadę czołgiem przełączam na wysokie DPI, co by mi się lufą szybciej kręciło, ale kiedy znowu używam karabinu (w szczególności snajperskiego) ustawiam niskie DPI, co by mi się celownik tak szybko nie wiercił.

    To ja jednak mam inaczej. Gdy gram, np. w CoDa to nawet chwilowe przełączenie czułości powoduje, że później nie mogę się przestawić i biegam jak szalony. Jedynie przyciski się przydawały (w Saitek R.A.T. 7). Nie pasi mi to, że kursor lata po ekranie jak oszalały.

  9. #19

    Domyślnie

    no tak, ja zwracam uwagę na markę, bo jak jestem zadwolona to chętnie polecę innym, a jak coś mi nie odpowiada to też dobrze na przyszłość unikać danego sprzętu. Ja osobiście bardzo lubię sprzęt ibox, mają fajne myszki, takie co dobrze leżą w dłoni i mi się nic nie zacina, a klawiatura cicha.

  10. #20

    Domyślnie

    a jaką podkładkę na mysz polecacie w rozsądnej cenie...

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •