Zdaje sobie sprawe, że pogoda mi nie dopisała i niestety na niebie nic sie nie dzieje,
ale może samo zdjęcie daje rade. Pozdrawiam i zapraszam
Poprawiłem troszke, może teraz bedzie lepiej
Szukaj
Zdaje sobie sprawe, że pogoda mi nie dopisała i niestety na niebie nic sie nie dzieje,
ale może samo zdjęcie daje rade. Pozdrawiam i zapraszam
Poprawiłem troszke, może teraz bedzie lepiej
Ostatnio edytowane przez bajcy ; 18-10-2012 o 22:43
Skontaktuj się z nami