też zdążyłem przeczytać, ale jak się chce i ma się czas i cierpliwość to można to zrobić samemu
Szukaj
też zdążyłem przeczytać, ale jak się chce i ma się czas i cierpliwość to można to zrobić samemu
I jakie odczucia po przesiadce na D90?
Bardzo krótko miałem d80.
Ciężko mi go oceniać.
Z d90 jestem zadowolony.
D600
14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
28-75,70-210
już nie wiem czy ryzykować w d80 czy dopłacać 700zł do 90-ki
D80, a za 700 zł kupisz 35tkę lub 50tkę i będziesz zadowolony![]()
|| 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf
Według mnie nie warto dopłacać...dużą różnicę odczujesz dopiero na D7000 w jakości zdjęć i ISO.
Ryzykować, to miałem na myśli, samemu naprawiać.
Kupować, to możesz śmiało, najwyżej jakby co, to Grzesiek ci naprawi.
D600
14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
28-75,70-210
D80 20k zdjęć, z obiektywem 18-55 za 1100, co myślicie?
A bez 18-55 ile? 700zł, było by ok.
D600
14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
28-75,70-210
Skontaktuj się z nami