Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: Nikon d80

  1. #21

    Domyślnie

    też zdążyłem przeczytać, ale jak się chce i ma się czas i cierpliwość to można to zrobić samemu

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kw95s Zobacz posta
    też zdążyłem przeczytać, ale jak się chce i ma się czas i cierpliwość to można to zrobić samemu
    Można ale po co ryzykować. Jak czytałeś od początku, to ja udupiłem trochę kasy, prawie 2 lata temu, na tym d80.
    Teraz już nie pamiętam ale wtedy był ból.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  3. #23

    Domyślnie

    I jakie odczucia po przesiadce na D90?

  4. #24

    Domyślnie

    Bardzo krótko miałem d80.
    Ciężko mi go oceniać.
    Z d90 jestem zadowolony.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  5. #25

    Domyślnie

    już nie wiem czy ryzykować w d80 czy dopłacać 700zł do 90-ki

  6. #26

    Domyślnie

    D80, a za 700 zł kupisz 35tkę lub 50tkę i będziesz zadowolony
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  7. #27

    Domyślnie

    Według mnie nie warto dopłacać...dużą różnicę odczujesz dopiero na D7000 w jakości zdjęć i ISO.

  8. #28

    Domyślnie

    Ryzykować, to miałem na myśli, samemu naprawiać.
    Kupować, to możesz śmiało, najwyżej jakby co, to Grzesiek ci naprawi.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  9. #29

    Domyślnie

    D80 20k zdjęć, z obiektywem 18-55 za 1100, co myślicie?

  10. #30

    Domyślnie

    A bez 18-55 ile? 700zł, było by ok.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •