Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Loup of Fintry

  1. #1

    Domyślnie Loup of Fintry

    Słabo znany i rzadko uczęszczany wodospad pomiędzy Edinburghiem a Glasgow. Wodospad ten jest ukryty w dolinie i nie wygląda majestatycznie pomimo 30m spadku. Strasznie ciężko tam cokolwiek wykombinować... mimo to starałem się.






    |Nikon D200|Sigma 10-20mm@14mm|ISO100|f/11|1.6sek|

    I film z tego miejsca (nie mojego autorstwa) Loup of Fintry
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie się podoba i to nawet bardzo.
    Zwłaszcza drugi plan bajkowo wyszedł.
    Pozdrawiam Beata

    D300, D70s, N17-55, N80-200, T100/2.8, N50/1.8, SB-800, Raynox 250,

  3. #3

    Domyślnie

    Lubię te Szkockie krajobrazy...
    Jedynie co mi ściąga wzrok do lewego dolnego rogu to te źdźbła i to zakłóca ideał tej fotografii.
    Pamiętam jak słyszałem kiedyś od ciebie "stemplem go stemplem"

  4. #4

    Domyślnie

    Coś musi byś z tymi źdźbłami, bo mnie też się rzuciło od razu a poza tym wyszło kapitalnie
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  5. #5

    Domyślnie

    Faktycznie, drugi plan jest niesamowity! Rewelacyjne zdjęcie. Dobry pierwszy plan i magiczny drugi!

  6. #6

    Domyślnie

    Kadr, kolory i wszystko wyglada pieknie A trawe mozesz w sumie usunac

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo dobry kadr Sebastianie. Kolor równie dobry
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo mi sie podoba. Kadr spoko, bardzo ladne kolory, niebo swietnie zagralo. Czego chciec wiecej.

    Juz wiem, zalinkowanego wiekszego rozmiaru.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo fajna praca w "Twoich" kolorkach, wszystko tu ładnie klapuje. A trawka? Są ludzie dla których jej legalizacja jest jednym z celów, i bardzo dobrze.
    LED ZEPPELIN

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo fajnie, jedynie te żółte na niebie, dla mnie jest zbyt jaskrawe, poza tym super!

    Pozdrawiam! =]

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Czego chciec wiecej Juz wiem, zalinkowanego wiekszego rozmiaru.
    Popieram popieram!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •